Güncel

A101 15 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

A101 alışveriş mağazalarının tümünde satın alabileceğiniz A101 15 Nisan 2021 aktüel ürünlerinin neler olduğu belli olduğu. İşte uygun fiyatlarıyla satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin yer aldığı A101 katalog kitapçıkları!!!

Çukur 4. Sezon 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Çukur son bölümünde heyecanı doruk noktalarına çıkarmıştı. Final sahnesinde Vartolu ve Yamaç Koçovalı’nın birbiriyle dövüşeceği anda son bulmuştu. Çukur 4. Sezon 32. Bölüm fragmanı az önce yayınlandı.

Bim 16 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Bim mağazalarında satışa sunulacak olan Bim 16 Nisan 2021 aktüel ürünlerinin yer aldığı kataloglar yayınlandı. Aktüel ürünlerin neler olduğu, özellikler ve satış fiyatı hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

Gönül Dağı, Girişimci Gençlere Örnek Oluyor…

Gönül Dağı dizisinin izleyicileri şiir gönderip dizide okumamı istiyorlar Her hafta TRT 1 ekranlarında ilgi odağı olan Gönül Dağı dizisi, birbirinden ilginç karakterleri canlandıran usta oyuncu kadrosuyla büyük beğeni topluyor. Türk sineması ve tiyatrosunun başarılı

Şok 14 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 14 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. Paylaşımımızı inceleyerek aktüel ürünlerin özelliklerini öğrenebilir ve ne kadar fiyattan satılacağını görebilirsiniz.

Şok 9 Nisan 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 9 Nisan 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı katalog kitapçıklarını makalemizde inceleyebilirsiniz. İşte aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları!!!

Diyanet’ten Teravih Namazı İçin Yeni Karar

Diyanet, teravih namazı ile alakalı son dakika paylaşımı gerçekleştirdi. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın açıklamasına göre bu yılda teravih namazları evde kılacak. İşte Detaylar!

Umre’ye Gidecekler İçin Suudi Arabistan’ın Şartları

Suudi Arabistan, Umre ibadetini yerine getirmek isteyenler için Ramazan ayıyla birlikte uygulanacağı yeni şartları kamuoyuyla paylaştı. Yapılan açıklamada Umre ibadetini yerine getirmek isteyen Müslümanların korona virüse karşı bağışıklık kazanması şartı aranıyor.

Lüleburgaz’da akıllara durgunluk veren hırsızlık!

28 Mart 2021 tarihinde bir şüpheli, Yeni Tören Alanı’ndaki süsleri kırarak çaldı. Şüphelinin içinde demir bulunan süsleri hurdacıya vermek için çaldığı tahmin edilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Bunun adı “Vandalizm”  
  • Kategori yok

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. | Diş Teli | Wifi Şifre Kırma
| Wordpress Hosting | Urfa Haber |