Güncelleme Tarihi: 6 Mayıs 2021 12:25 Kategori: Güncel

Hakmar 13 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 13 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. Hakmar marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünler!!!

Hakmar 13 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 13 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin, bu ürünlerin özelliklerinin ve fiyatlarının açıklandığı katalog kitapçıkları yayınlandı. 13 Mayıs tarihinden itibaren tüm Hakmar Marketlerinde satışa sunulacak olan bu aktüel ürünler sınırlı sayıda marketlere dağıtılacaktır. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir ürün varsa acele etmenizi öneririz.

Hakmar 13 Mayıs 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 13 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin arasında araba araç gereçleri, çeşitli giysiler, çeşitli oyuncaklar yer almaktadır. Bu aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda marketlere dağıtılacağını unutmayınız.

Hakmar Araba Araç Gereçleri

Hakmar 13 Mayıs 2021 Araba Araç Gereçleri

Hakmar marketlerinden satın alabileceğiniz Araç içi hızlı şarj cihazı 69,95 TL’den, G 20 Araç İçi Kamera 169,95 TL’den, Xcb30 Çift Usb Bluetooth Trasmitter 54,95 TL’den, Taşınabilir Usb biberon ısıtıcısı ise 59,95 TL’den satışa sunulacaktır. Bu ürünlerin özelliklerinin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır.

Swiss Charger bluetooth dönüştürücü 49,95 TL’den Hakmar marketlerinde satışa sunulacaktır. Yukarıda yer alan katalogda ayrıca, Dn6305 Bluetooth Radyo Oto teyp, Direksiyon kılıfı, 2’li iç bakım seti, klima koku giderci sprey, torpido sütü jant lastik parlatıcı, cam temizleme malzemeleri ve birçok farklı ürün yer almaktadır

Hakmar Giysi Çeşitleri

hakmar 13 mayıs giysi

Hakmar marketlerinden 13 Mayıs Perşembe gününden itibaren satın alabileceğiniz giysi çeşitlerinin yer aldığı katalog yukarıdadır. Bu katalogda erkek gömlekleri kadın etekleri, t-shirt çeşitleri, terlikler, külotlu çorap çeşitleri ve diğer aktüel ürünler yer almaktadır.

Hakmar Oyuncak Çeşitleri

Hakmar Oyuncak

Karantina günlerinde çocuklarınızın evdeki sıkıntılarını giderebilmek için Hakmar marketlerinde çeşitli oyuncaklar aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır. Hangi oyuncakların aktüel ürün olduklarını ve bu oyuncakların fiyatlarını yukarıdaki katalogda görebilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir