Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Hakmar 20 Mayıs 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 20 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunacağı aktüel ürünleri belirle. İşte karşınızda satışa sunulacak olan aktüel ürünler ve fiyatları!

Hakmar marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin yar aldığı Hakmar 20 Mayıs 2021 katalogları yayınlandı. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunan Hakmar mağazaları bu Perşembe günü satışa sunacağı aktüel ürünleri de bu kapsamda belirlenmiştir. Hangi ürünlerin Hakmar’da aktüel ürün olarak satışa sunulacağını yazımızın devamında görebilirsiniz.

Hakmar 20 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 20 Mayıs 2021 Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin arasında kamp malzemeleri, çeşitli mutfak araç gereçleri, oyuncak çeşitleri, giysi çeşitleri, ayakkabı çeşitleri yer almaktadır.

Hakmar Kamp Malzemeleri

Hakmar mağazalarında satışa sunulacak kamp malzemeleri arasında 3 kişilik çadır, çok amaçlı çanta, sandalye ve masa çeşitleri, olta takımı, çakmaklı kartuş pürmüz set, tekli portatif ocak ve termo çanta yer almaktadır. Ayrıca dağcı sırt çantası çok amaçlı kullanıma uygun olan bu çanta 69,95 TL’den satılacaktır. Satışa sunulacak olan olta seti hakkındaki ayrıntılı bilgiler yukarıdaki katalogda anlatılmıştır.

Hakmar Mutfak Araç Gereçleri

Hakmar’dan satın alabileceğiniz mutfak araç gereçleri arasında mikser, smoothie blender, çubuk blender, tava, kahve fincanı seti, güveç tencere, dijital cam baskül yer almaktadır.

Kek kalıbı çeşitleri, metal gövdeli baharatlık, filtre sürahi, bardak yıkama fırçası, yoğurt kabı, meyve bıçağı çeşitleri, sepet ve kovaların yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır. Ayrıca bu katalogda çocuklarınız için alabileceğiniz çeşitli hikâye kitapları ve oyuncaklar yer almaktadır.

Hakmar Giysi ve Ayakkabılar

Hakmar marketlerinden satın alabileceğiniz kadın ayakkabıları ve kadın giysileri, çocuk kıyafetleri gibi birçok farklı ürünün yer aldığı katalog yukarıdadır. Ayrıca bu katalogda ütü masası kılıfı, sandalye kılıfı, silikon yastık, çorap çeşitleri ve şal çeşitleri yer almaktadır.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı