DOLAR 28,9431 0.04%
EURO 31,8359 0.19%
ALTIN 1.902,010,05
BITCOIN 1092168-0,39%
İstanbul
12°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
Logo İşbaşı ile Her Yerden Stok Takibi Yapın
562 okunma

Logo İşbaşı ile Her Yerden Stok Takibi Yapın

Son yıllarda da ivmesini artırarak devam eden dijitalleşme süreci, günümüzde neredeyse her sektörde kendisine yer buluyor. Dijitalleşmek, çok sayıda avantajı sayesinde oldukça yaygın bir şekilde tercih ediliyor.

ABONE OL
27 Eylül 2021 12:22
Logo İşbaşı ile Her Yerden Stok Takibi Yapın
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Logo İşbaşı, çok sayıda avantajı ve kolaylığı sayesinde pek çok işletme sahibi tarafından kullanılan bir stok takip programı. Geleneksel muhasebe programlarından farklı olarak herhangi bir kurulum ya da eğitim gerektirmemesi sayesinde günümüzde on binlerce işletme Logo İşbaşı’nı kullanıyor. www.isbasi.com adresinden saniyeler içinde üye olup 14 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz Logo İşbaşı sayesinde bütün işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapabilirsiniz. Standart muhasebe programlarının gerektirdiği meşakkatli ve uzun kurulum süreçleri, Logo İşbaşı muhasebe programında yok. Hiçbir kurulum gerektirmeden Logo İşbaşı’nı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sisteme girmiş olduğunuz ürünlerin miktarları gerçekleştirdiğiniz alış ve satış kayıtlarına göre otomatik güncelleniyor ve siz nerede olursanız olun anında ürünlerin stok miktarları hakkında en doğru bilgiye sahip oluyorsunuz. İster satış yaptığınız bir ürün isterseniz satış yaptığınız bir ürünün alt bir bileşeni olsun tüm ürünlerinizin stok miktarını en doğru şekilde gördüğünüzden gerek tedarikçi gerekse de müşterinizle olan ticaretinizde hataya mahal kalmıyor.

Logo İşbaşı, işletmeler için son derece önemli olan stok takibi, gelir gider takibi ve fatura kesimi gibi işlemlerin oldukça kolay bir şekilde istenilen yerden yapılabilmesini sağlıyor. Logo İşbaşı’nın yaygın olarak kullanılan bir özelliği olan stok takibi, işletme sahiplerinin istedikleri yerden, istedikleri zaman stok takibi yapabilmelerine olanak veriyor.  İşletmeler, Logo İşbaşı ile gerçekleştirdikleri stok takibi sayesinde daha fazla verim alabiliyor ve bütün süreçleri çok daha hızlı ve basit bir şekilde tamamlıyor.

Sektörel olarak Logo İşbaşı’nı kullanan firmaların yorumlarına bakacak olursak; Toptan çiğ süt satan bir işletme sahibi, Logo İşbaşı’nı kullanmaya başladıktan sonra işlemlerin ve süreçlerin daha kolay ve hızlı bir hal aldığını söylüyor. Stok takibini her yerden dilediği zaman yapabiliyor. Bu sayede her türlü veriye istediği yerden istediği zaman ulaşabiliyor. Çocuklar için oyuncaklar satan bir firma, Logo İşbaşı’nı kullanmaya başladığından beri, satışlarının takibini çok daha kolay, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapabildiğini söylüyor. Böylece normalde vakit kaybına neden olan ve süreçleri sekteye uğratan aksaklıkların ortadan kalktığını belirtiyor. Aydınlatma ürünleri satan bir şirket ise, Logo İşbaşı muhasebe programı sayesinde satış, gelir gider ve stok verilerine her yerden istediği zaman ulaşabildiğini, bu sayede de daha çok verim aldığını söylüyor.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.