Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021 12:19 Kategori: Güncel

Özel Günlerinize Renk Katacak Doğum Günü Pasta Modelleri

Özel Günlerinize Renk Katacak Doğum Günü Pasta Modelleri

Aileler için büyük bir önem taşıyan çocuklarımız ile yaşadığımız anları unutulmaz birer anıya dönüştürecek olan bu pasta modelleri ile doğum günleri artık çok daha eğlenceli olacak. Çizgi film karakterlerinden tutun sinematik ve figürlü doğum günü pasta modellerine kadar pek çok modeli bulunan 1 yaş pastaları çocuklarınıza sürpriz yapabilirsiniz. Çocuklarınızın sevdiği çizgi film karakterlerine özel olarak hazırlanan bu pasta modelleri arasında Örümcek Adam, Şimşek Mekkuin, Hulk, Pamuk Presnses ve Robocar gibi çocukların çok sevdiği karakterler de yer alıyor.

Doğum günü pasta modeli

Özel Günler İçin Özel Pastalar

1 yaş doğum günü pastasıUnutulmaz anılar biriktirmek isteyenler için özel günlerin ve sevdiğiniz insanlar ile yaşadığınız mutlu anıların büyük önemi vardır. Doğum günleri insanlar ile bir araya gelmek için en önemli günlerden birisi, sizde bu özel günde sevdiğiniz kişiler için eğlenceli bir pasta arıyorsanız sizin için en güzel doğum günü pasta modelleri listesi hazırladık.

Robocar Pasta modeli

Sadece çocuklar için değil iş hayatınızda ve aileniz diğer bireyleri için düzenleyebileceğiniz doğum günü organizasyonlarında da kullanabileceğiniz. Pasta modellerinin yer aldığı bu listede Proje Müdürü, İlk arabam, İş ortağım, Big Boss, aile ve geniş aile temalı bir çok model yer alıyor. Size özel tasarımı ve pasta modelini seçmek için bir çok alternatif bulunuyor. Gençler ve bilim kurgu seferler tarafından  çok tercih edileceğini düşündüğümüz Harry Potter doğum günü pastası modeli de bu ürünler içisinde yer alıyor. 15 kişiden 40 kişiye kadar büyüklükte yaptırabileceğiniz bu pastalar özel günlerinize renk katacak.

 

 

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir