Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2021 16:19 Kategori: Güncel

Şok 16 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 16 Nisan 2021 tarihinde Şok aktüel ürünleri açıklandı. Şok’da satışa sunulacak aktüel ürünlerin neler olduğunu öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.!!!

Şok 16 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 16 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar yayınlandı. “Aman Kaçırma” kampanyasıyla satışa sunulacak olan aktüel ürünler 20 Nisan 2021 tarihine kadar satışa sunulacaktır.

 

 

Şok 16 Nisan 2021 Cuma Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 16 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında Elektronik cihazlar, temizlik ürünleri, pike çeşitleri, baskül ve birçok ürün yer almaktadır. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

Bakır rengindeki kurutmalığı Şok mağazalarından 84,90 TL’den satın alabilirsiniz. Keçeli ütü kılıfını 11,95 TL’den, Bakır rengindeki ütü masasını 149 TL’den satın alabilirsiniz. Sıvı hazneli sprey mob, teleskopik kollu mop, lime tablet mop seti, yedek mob Şok mağazalarında aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır. Titiz markasına ait olan hazneli tuvalet fırçası, bardak yıkama fırçası ve temizlik kovası aktüel ürün olarak Cuma günü Şok mağazalarında satılacaktır.

Roidmi Kablosuz Dikey Süpürge Z1 Air

Şok mağazalarından Şok 16 Nisan 2021 Roidmi kablosuz dikey süpürge Z1 Air, 355 w motor gücü, 120 aw emiş gücü gibi çeşitli özellikleriyle satılacaktır. 72 dB düşük ses seviyesi, yumuşak silindir fırça, 0,65 lt toz hazne kapasitesi ve 2,5 saat şarj süresi gibi özelliklere sahip olan bu ürün 1,899 ₺’den Şok alışveriş mağazalarından alabilirsiniz.

Sinbo toz torbalı süpürge, hava çıkış filtresi, motor koruma filtresi, otomatik kablo sarıcı, yatay ve dikey park pozisyonu gibi özellikleriyle bu ürünü Şok mağazalarından 349 TL’den satın alabilirsiniz.

Şok Mağazalarından Satın Alabileceğiniz Diğer Aktüel Ürünler

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerden bazıları şunlardır.

  • Blitz dijital baskül 54,90 TL’den satın alabilirsiniz. Karanlıkta gözüken dijital LCD ekran, güçlendirilmiş parlak cam platform, yuvarlatılmış güvenli köşeler, otomatik açılma/kapanma özellikleriyle satışa sunulacaktır.
  • Tek ve çift kişilik pikeleri Şok mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
  • Kadın, erkek ve çocuk çeşitlerini Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir