Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021 11:49 Kategori: Güncel

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Finali İçin Heyecan Dorukta

Riot Games Espor Sahnesi’nde seyircisiz olarak gerçekleşecek olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Kış Mevsimi Finali için hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor. 1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats arasındaki final karşılaşmalarında takımlar, kupanın sahibi olmak için mücadele edecek. Kış Mevsimi Finali yayınında yer alacak birbirinden değerli konuklar, sürpriz ganimetler ve yayın ekibine dair tüm detaylar açıklandı.

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Finali İçin Heyecan Dorukta

Heyecan dolu lig karşılaşmalarının tamamlanmasıyla gözler Kış Mevsimi Finali’ne çevrilmişti. Bu yıl finale kalan 1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats 17 Nisan Cumartesi günü Riot Games Espor sahnesinde karşı karşıya gelecek. Pandemi nedeniyle seyircisiz planlanan mücadele canlı olarak yayınlanacak. Yayına dair tüm detaylar ise netleşti.

1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats rekabeti finale taşınıyor

Kış Mevsimi lig aşamasında inişli çıkışlı performans gösteren 1907 Fenerbahçe Espor, yarı final maçlarında Papara SuperMassive’in karşısına çıkmıştı. Lig aşamasını lider bitiren Papara SuperMassive karşısında mücadeleyi asla bırakmadan büyük bir geri dönüş hikayesine imza atan 1907 Fenerbahçe Espor finale adını yazdırmayı başardı.

fastPay Wildcats ise Galatasaray’a karşı oynadığı yarı final karşılaşmasında 2-0 geriye düşmesine rağmen 3-2’lik skorla final biletini kazanmıştı.

Geçtiğimiz iki Kış Mevsimi’nde de kupaya uzanan 1907 Fenerbahçe Espor’un, 2020 Kış Mevsimi’nde de rakibi fastPay Wildcats’ti. Geçen yılın rövanşı olarak görülen karşılaşmalarda üst düzey bir rekabet bekleniyor. 

Thaldrin ve Cognac ile KMF maç önü programı

Riot Games, bu yıl Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali maç önü programında iki sürpriz ismi konuk ediyor olacak. Thaldrin ve Cognac’ın analiz masasında yer alacağı maç önü programı 17 Nisan Cumartesi günü 12:45’te başlayacak.

Sevilen yayın ekibi ve sürpriz ganimetler 2021 KMF’de!

Euphony’nin anlatımı, Secondbest ve Jhonnie’nin yorumları ile şimdiden heyecan dolu geçeceği belli olan final yayınında, analiz masasında Stratera’nın moderatörlüğünde Hetze ve Halpern, röportaj alanında ise Regarnur yer alacak.

Final serisi, 17 Nisan Cumartesi günü 12:45’te başlayacak maç önü programı ile lolesports.comtwitch.tv/riotgamesturkish ve youtube.com/lolespor’da canlı olarak yayınlanacak. Karşılaşmaları   lolesports.com’dan takip edenleri ise maçın önemli anlarında düşecek totem, ifade, simge gibi sürpriz ganimetler bekliyor olacak. 

Bu sene seyircisiz olarak Riot Games Espor Sahnesi’nde gerçekleşecek olan Kış Mevsimi Finali ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Riot Games Türkiye & Ortadoğu Operasyon ve Prodüksiyondan Sorumlu Espor Müdürü Burcu Güzel: ‘’Mevsim boyunca inanılmaz mücadelelere tanık olduk. Son ana kadar finalde hangi takımların olacağını tahmin etmekte zorlandığımız bir mevsim oldu. Böylesine rekabet dolu ve keyifli bir mevsime imza atan tüm takımları tebrik ediyor, finale adını yazdırmış olan 1907 Fenerbahçe Espor ve pastPay Wildcats’e şimdiden başarılar diliyorum’’ değerlendirmesinde bulundu.

Üst düzey rekabetin ve heyecan dolu karşılaşmaların yaşanacağı Kış Mevsimi Finali ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Uğur Sennaroğlu, ‘’2018’den bu yana ülkemizdeki en büyük profesyonel espor ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin isim sponsoruyuz. Riot Games’in Türkiye’de isim hakkı verdiği ilk firmayız. Bu işbirliğiyle, gençlerin oyun deneyimini sınırsız yaşamalarını hedefliyoruz. FreeZone Gaming portföyümüzle gençlere internetinden yemeyen uygulamaların yanı sıra her ay oyun dünyasına ait hediyeler kazanma şansı sağlıyoruz. Pandemi nedeniyle bu yıl da online düzenlenen ligde özel dijital kurgularımızla gençlere çeşitli faydalar sunduk. Ayrıca, özel projelerle esporun büyümesini desteklemeye ve gençleri espora yönlendirmeye devam ediyoruz. 17 Nisan’da oynanacak Kış Mevsimi Finali’nde takımlarımıza başarılar diliyoruz’’dedi.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir