Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Xiaomi Mi Watch Revolve Active Akıllı Saatinin Tanıtımını Gerçekleştirdi

Akıllı saat piyasasındaki konumunu ve iddiasını güçlendirmek isteyen Xiaomi yeni akıllı saati Xiaomi Mi Watch Revolve Active modelinin özellikleri ve satış fiyatı hakkında ayrıntılı bilgileri paylaştı. İşte ayrıntılar!

Çin’in önde gelen teknoloji markalarından biri olan Xiaomi, akıllı saat piyasasında da adından sıkça söz ettirmeye başladı. Xiaomi, akıllı saat piyasasında orta segment ve uygun fiyatlı sayılabilecek Xiaomi Mi Watch Revolve Active akıllı saatini tanıttı. Oval bir tasarıma sahip olan bu telefon hem klasik bir görünüme sahipken hem de akıllı saatlerin özelliklerini taşımaktadır. Bu nedenle tüketicilerin oldukça ilgisini görebileceğe benziyor.

Xiaomi Mi Watch Revolve Active Özellikleri

Saatin ekranı 1.38 inç büyüklüğünde ve Amoled bir ekrandır. Saatin camı Corning Gorilla Glass 3 sertifikasına sahiptir. Saatte kullanıcıların tercihine bırakılmış 110’dan fazla arayüz yer almaktadır.

Xiaomi Mi Watch Revolve Active

Telefonda Spo2 sensörü yer almaktadır. Bu sensör sayesinde kandaki oksijen seviyesini, kalp atış hızını, uyku, solunum ve stres takibini gibi sağlık özellikleri yer almaktadır. Ayrıca GPS, Bluetooth 5, Alexa sesli asistan, müzik ve kamera kontrolü gibi çeşitli özellikleri de vardır. Saatin bataryası 420 mAh kapasitesindedir.

Xiaomi Mi Watch Revolve Active Fiyatı

Xiaomi markasının yeni akıllı saatinin Türkiye teknoloji pazarında satışa sunulup sunulmayacağı hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Xiaomi Mi Watch Revolve Active fiyatı 135 $ olarak açıklandı.

 

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı