A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

A101 müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 808 2101 olarak biliniyor. A101 zincir marketlerinde satılan ürünler hakkında, çalışan personel hakkında ve dilek veya şikayetler hakkında tüm isteklerinizi bu numaradan iletebilirsiniz. 81 ilde ve ilçelerinde yüzlerce markete bulunan A101 kurduğu güçlü müşteri hizmetleri birimi sayesinde müşterilerinin dilek ve isteklerini kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

2008 yılında “Harca Harca Bitmez” sloganı ile Türkiye pazarında yerini alan A101 zincir marketleri, Bim zincir marketlerinin en büyük rakibi konumuna geldi. A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. ismi ile Türkiye’nin dört bir yanına kısa sürede yayılan A101 marketlerinde kaliteli ürünler uygun indirimlerle müşterilere sunuluyor. Mağazalarında kendi marka adıyla ürettiği ürünleri de pazarlayan A101 2022 yılına gelindiğinde çoktan 10 bin mağaza hedefini aştı. Başarısını ise iş azmine, kaliteli ürünlere ve A101 müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden gelen dilek ve şikayetlere önem vermesine bağlı olduğu bilinmektedir.

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

A101 marketleri güçlü bir tedarikçi zincirine ve personele sahiptir. Bu gücünü çok iyi kullandığı için de perakende satış sektöründe öncü konuma yerleşmiştir. Türkiye’de faaliyet gösteren zincir marketler arasında güçlü bir konuma sahip olan A101 marketleri en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir. Bu hedefleri yerine getirme konusunda da kendilerine slogan olarak “harca harca bitmez” sloganını seçmişlerdir.

Türkiye’de en’leri yaşatan A101 marketleri oluşturduğu istihdam ile de lider konuma yükselmiştir. Ayrıca bünyesinde çalıştırdığı kadın personellerin sayısı bakımından da parmakla gösterilecek işlere imza atmış bir firma oldu. Engelli vatandaşlarımıza da çalışma imkanı sağlayan A101 marketleri personel seçiminde ve ürün seçiminde de dikkati elden bırakmamaktadır. Seçtiği ürünleri ise haftalık olarak çıkardığı kataloglarla indirimli şekilde müşterilerine sunmaktadır.

A101 aktüel kataloğu ürünleri hakkında dilek, şikayet, istek ve iade gibi işlemler için de A101 müşteri hizmetleri telefon numarası yedi gün yirmidört saat hizmet vermektedir. A101 müşteri hizmetleri 0850 808 2101 numaralı hattan Türkiye’nin her yerinden gelen müşteri aramalarına cevap vermektedir.

A101 Market Alışverişi Online Yapılabiliyor

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnternet alışverişinin büyük bir hızla popüler hale gelmesi A101 zincir marketlerinin de değişmesine ve gelişmesine neden oldu. Teknolojiye ayak uydurarak ürünlerini ve satışını dijital ortama taşıyan A101, mobil uygulamalardan ve internet sitesinden alışveriş yapma imkanı sunmaya başladı. Haftalık olarak çıkardığı A101 aktüel ürünler kataloğu ile de farklı kategorilerdeki ürünlerde fırsat indirimlerini mobil uygulamaya ve internete özel hale getirdi.

A101 mobil uygulama veya internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişler A101’in hızlı kargo hizmeti ile kapınıza kadar ulaştırılmaktadır. Kargo sürecinde ve ürün tesliminde yaşanabilecek herhangi bir problemde ise A101 müşteri hizmetleri direk bağlanma ile çağrı merkezince problemler halledilmektedir.

A101 market alışverişi online olarak yapıldığında “Aldın Aldın” ya da “Haftanın Yıldızları” aktüel ürünlerinden seçimler yapabilirsiniz. 150 TL ve üzerinde alışveriş yaptığınızda da aldığınız tüm ürünler ücretsiz ve  hızlı kargo hizmeti ile evinize kadar eksiksiz şekilde getirilmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve kargolarınız hakkında soru sormak için A101 çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

A101 Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

A101 zincir marketlerinin hizmetlerinden memnun değilseniz ya da istek veya taleplerde bulunmak istiyorsanız A101 çağrı merkezi numarası olan 0850 808 2101 numarasını arayabilirsiniz. A101 müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için de daha sonra 4’e tuşlamanız yeterli olacaktır. Sizinle iletişime geçecek olan temsilciye dilek, istek ve şikayetlerinizi iletebilir ve çözümü için işlemlerin başlatılmasını talep edebilirsiniz.

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

A101 İletişim Formu Bilgileri Nelerdir?

A101.com.tr internet adresi üzerinden hem aktüel kataloglara ulaşabilirsiniz hem de iletişim formu doldurarak dilek ve isteklerde bulunabilirsiniz. A101 iş başvurusu, dükkan kiralama teklifi ve tedarikçi olma teklifleri sunabilirsiniz. Bunun için A101 bize ulaşın linkine tıklamanız ve gerekli yerleri doldurarak müşteri hizmetlerine göndermeniz yeterli olacaktır.

A101 online alışveriş sisteminden yararlanarak yaptığınız alışverişler hakkında istek ve görüşlerinizi de yine A101 iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Online alışveriş için doldurmanız gereken A101 iletişim formuna A101 kapıda kategorisinden ulaşabilirsiniz.

A101 Sosyal Medya Hesapları

A101 aktüel ürünleri hakkında bilgi almak, indirimleri kaçırmamak ve A101 fırsatlarını takip etmek için A101 sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. İnstagram, Facebook ve Twitter hesapları üzerinden güncel olarak paylaşım yapan A101 marketler zincirine A101 müşteri hizmetleri telefon numarası dışında buradan da ulaşabilirsiniz.

A101 1 Eylül aktüel kataloğu, ağustos ve nisan ürün hediye kataloğu hakkında yorumları sosyal medya hesapları üzerinden ve çağrı iletişim numarası üzerinden yapabilirsiniz. Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası için de ilgili konumuza bakabilirsiniz.

A101 instagram

A101 facebook

A101 twitter

A101 Şarkısı A101 Harca Harca Bitmez

Bir yanıt yazın