Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2024 11:48 Kategori: Teknoloji

Android Desen Kilidi Kırma

Akıllı telefonlar geliştikçe işlerimizi telefonlardan yapmaktayız. Resimleriniz, şifreleriniz, hesaplarınız hepsini bu telefonlar üzerinde tutmaktayız. Kimsenin görmek istemediği bilgilerde var ise şifreleme yöntemine gideriz.

Android Desen Kilidi Kırma

Android telefonlarda en güçlü kilit sistemi desen kilit sistemidir. Bazen sınırları aşıp karmaşık şifreler oluşturabiliyoruz. Bu da şifreyi hatırlamakta güçlük çekiyoruz. Android desen kilidi kırma yöntemlerinden biri olan Android device menajer hizmeti bulunur. Bu her Android telefonlarında bulunan bir sistemdir. Bu sisteme ulaşmanız çok kolaydır. Desenin altında Android device maneger yazısı vardır. Bu yazıya bir kere basmanız yeterli. Daha sonra size hesap sayfasına ulaştıracaktır.  Bu bilgileri otomatik girdiğiniz takdirde desen kilidiniz bloke olacaktır.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Cihazımı Bul İle Desen Kilidi Kırma

Android desen kilidi kırıcıAndroid desen kilidi kırma hizmetlerinden biri de cihazımı bul hizmetidir. Bu hizmetten yaralanmak istiyorsanız bir Android işletim sistemine sahip olmanız gerekir. İkincisi ise Samsung firmasına ait olan modellerden birini kullanmanız şarttır. Bu hizmeti kullanmanız içinde deseni üç kere yanlış girmeniz yeterli.  Şifreyi yanlış girdikten sonra cihazımı bul sekmesine tıklamanız gerekir. Buradan sağ üst köşede şifrelerim çıkacaktır.

Kilit sistemimi etkisiz hale getir seçeneğini tıkladıktan sonra telefonunuza erişim sağlanır.  Eğer bu seçenek yoksa desenimi unuttum seçeneğine de basabilirsiniz. Buradan resmi hesabınızı girdikten sonra şifremi bana gönder seçeneği ile şifreniz otomatik olarak mesaj gelecektir. Buradan tekrar şifrenizi oluşturabilir ya da değiştirebilirsiniz.

 

Telefonunuzu Sıfırlayın ve Desen Kilidini Kırın!.

desen kilidi kırıcıAndroid desen kilidi kırma yöntemlerinden en bilindik yöntemlerden biridir birçok seçenek denediğiniz halde sisteme erişim sağlayamıyorsanız telefonunuzun fabrika ayarlarına dönmeniz sizin için iyi olacaktır. Fabrika ayarlarının tek dezavantajı ise kişisel bilgileriniz, telefonunuzda özel olarak sakladığınız bilgiler otomatik olarak silinecektir. Fabrika aryalarına dönmek için telefondan telefonun ses açma kapatma tuşu, ana sayfa tuşu, güç tuşu bunlardan birine bastığınız takdirde fabrika ayarlarına dönebilirsiniz.

Fabrika ayalarına girmek istemiyorsanız desen kilidinin altında acil aramalar var. Acil aramalar sekmesine bastığınızda gelen ekrana 10 ile 15 yıldız tuşuna basınız.  Yıldızları seçtikten sonra ekran kilit sistemine tekrar dönün. Buradan kopyaladığınız yıldızları arka arkaya yapıştırın.  Daha sonra izi kamera sisteminin kısa yoluna atacaktır. Buradan yaptığınız geçmişteki dokümanları indirerek  şifre oluşturabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir