Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2022 15:09 Kategori: Aktüel Öneriler

Aranan Hediye Kutusu HelloBox’da!

Aranan Hediye Kutusu HelloBox’da!

Hediyeleşmek 7’den 77’ye her cinsten insanın hem hoşuna gider hem de değerli olduğunu hissettirir. Bu nedenle anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, bayram günleri, doğum günleri ve evlilik yıl dönümleri hediyeleşmek için iyi birer neden oluyor. Güzel duyguları karşıya anlatmak için günlük hayatta güler yüz ile verilen bir dal kır çiçeği görsel bir obje hediyeleşmek için bazen bir bahanedir.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Özenli Hediyelerin Adresi!

Hediye alınan eşyayı karşıya sunmak için özenle paketlemek karşıya verilen değeri yansıtır. Bu amaçla kurulan sitede hediyeleri hediye kutusu içerisinde sunmak mümkün olmaktadır.

Sitede satılan hediye kutuları kişiye özel olarak hazırlandığı gibi, her yaşa ve cinse uygun hediye kutularını da siteden bulabilirsiniz. Kurumsal firmalara dağıtılacak hediyelerin ambalajlanmalarına uygun kutularında yer aldığı sitede binbir çeşit ve özellikte özel ve farklı hediye kutuları bulunur.

Aranan Hediye Kutusu HelloBox'da!

7/24 Hediye Kutuları Siparişi Verebilirsiniz

7/24 hizmet anlayışında olan siteden bir veya birden fazla hediye kutusu online olarak sipariş edilebilir. Hediye edilecek kişiye yönelik bir hediye kutusu bulmanın en kolay adresi olan siteden uygun fiyatta kutu bulmak mümkün.

El yapımı olan kutular her boyutta olmakla birlikte özel baskı yöntemi ile yazı ve resim ile özdeşleştirilir.

Seçeneklerde kahve takımları, kuru kahveler, lezzetli çikolatalar, bebeklere özel oyuncak, sevgiliye özel bir kurutulmuş gül gibi detaylar ve notlarla hazırlanan kutular en kısa sürede adrese teslim edilir.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir