Bilge Nihan “Kör Nokta” şarkısıyla zirveyi hedefliyor

Bilge Nihan “Kör Nokta” şarkısıyla zirveyi hedefliyor

Bilge Nihan; müzikal kariyerinin en değerli projesi olarak değerlendirdiği ”Kör Nokta” şarkısı ile 2 yıl aradan sonra sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor.

 Bilge Nihan sözleri hem kendisine hem Emre Olgun’a müzikleri de Emre Olgun ve Cüneyt Yamaner’e ait “Kör Nokta” adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Son dönemlerin ciddi çıkış yapan kadın seslerinden biri olan Bilge Nihan “Kör Nokta” adlı şarkısındaki çıplak sesinin ön planda olduğu ve cesaretiyle ilham alarak seslendirerek müzik listelerinin üst sıralarını zorlamaya çalışacak.

Bilge Nihan “Kör Nokta” şarkısının klip çekimleri için kameralar karşısına geçerken yönetmen koltuğuna yakın arkadaşı ülkemizin de sevilen seslerinden biri olan müzisyen Bahadır Tatlıöz oturdu.

Bilge Nihan “Kör Nokta” şarkısı hakkında “2 yıllık aranın ardından bu proje benim için çok önemliydi. Yeni şarkımın sözlerinde benimde anlatacak bir hikayem vardı. … Her detayını, her kelimesini en saf haliyle, ilmek ilmek yaşayarak, tecrübe ederek ve hissederek anlatmaya çalıştım… Anlayacağınız şarkı yazmakla ilgili tüm zincirlerimi kırarak ilk kez kendi yazdığım şarkımı seslendirdim. Farklı yeteneklerimi keşfederek, tüm ruhumda hissederek ve sesimin en geniş aralıklarını tam anlamıyla yansıtarak yayınladığım bir şarkı ”Kör Nokta”… Dilerim ki aynı duygulardan geçmiştir yolumuz.” diyerek duygularını ifade etti.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 June 2024