Bim 11 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgilerin yer aldığı Bim 11 Ocak 2022 katalogları yayınlandı.

Bim 11 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Bim alışveriş mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabileceğiniz çeşitleri ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren Bim 11 Ocak 2022 katalogları paylaşıldı. Bu katalogları inceleyerek salı gününden itibaren Bim alışveriş mağazalarından hangi ürünleri uygun fiyatlarıyla satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu şekilde satın almak istediğiniz bir uygun olup olmadığına karar vererek Salı günü erken vakitlerde Bim şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Geç kaldığımız takdirde aktüel ürünler tükenebilir. Çünkü aktüel ürünler ondalık sayılarda şubelere dağıtılacaktır.

Bim 11 Ocak 2022 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 11 Ocak 2022 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında sporcuların kullanabileceği performans ürünleri yer almaktadır. Ayrıca bebek bezi ye ve çeşitli temizlik ürünleri de aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır.

Bim 11 Ocak 2022

Yukarıdaki katalogda yer alan protein tozu, yüksek protein Bar, yüksek proteinli kakaolu fındık kreması, yulaf ezmesi, karabuğday patlağı gibi sporcuların kullanabileceği performans ürünlerini Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan bebek bezini, Kâğıt havluyu, bebek bakım örtüsü ve birçok farklı temizlik ürününü aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın