Güncelleme Tarihi: 6 Eylül 2022 23:12 Kategori: Güncel, Katalog

Bim 13 Eylül Aktüel Ürünler Kataloğunda Hangi Ürünler Var?

Bim 13 Eylül Aktüel Ürünler Kataloğunda Hangi Ürünler Var?

Bim 13 Eylül 2022 Salı aktüel ürünler kataloğu yayınladı mı? 13 Eylül Salı Bim aktüel kataloğunda hangi ürünler var? Bu sorular Bim müşterilerinin merak ettiği konuların başında geliyor. Her hafta Salı ve Cuma günü satışa sunulan aktüel ürünler fırsat indirimleri ile Bim tezgahlarında yerlerini alıyor. Bim, müşterilerinin önceden alışveriş planı yapabilmesi için satışa sunulacak ürünleri gösterdiği aktüel kataloglar yayınlıyor.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Bim 13 Eylül Aktüel Ürünler Kataloğunda Hangi Ürünler Var?

Bim’in müşterilerinin o ay ve haftaki ihtiyaçlarını öngörerek satışa sunduğu ürünler bim müşteri hizmetleri ve bim web sitesi üzerinden bildirilmektedir. Bizler de sizlere katalogların yayınlanmasının ardından burada gerekli bilgileri aktarıyor. Bim 13 Eylül 2022 aktüel kataloğu yayınlandı. Ürünler ve fiyatları hakkında bilgi verecek olan kataloga makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bim 13 Eylül 2022 Aktüel Kataloğu Yayınlandı

Metal fotoğraf çerçevesi 59 TL ve metal ayna 85 TL. İpli ahşap fotoğraf çerçevesi 44.50 TL.  Mermer tabanlı takı askılığı 69 TL. 13 Eylül Bim aktüel kataloğunda yer güzellik ürünleri de sizleri büyüleyecek. 13 Eylül Bim aktüel kataloğunda kuyruklu kurdeleli toka 15,50 TL. Küpe 12,50 TL. Taç 17,50 TL. Saç fırçası 32,50 TL ve tırnak makası 17,50 TL.

Bim 13 Eylül Aktüel Ürünler Kataloğunda Hangi Ürünler Var?

Bambu çubuklu oda kokusu ve parfüm ile hem odanız hem kendiniz güzel kokularla bezeneceksiniz. Ruj 32,50 TL ve oje 14,50 TL fiyatla satışa sunuluyor. Maskara ise 34,50 TL ile 13 Eylül Bim kataloğu ile geliyor. Yüz temizleme kremi ve jeli yine bu hafta bim aktüel kataloğunda sizleri bekliyor olacak.

Sofraların vazgeçilmezi fındık kreması ve sarelle indirimli fiyatlarla satılıyor. Ozmo marka çikolata ürünleri bu haftaya özel olarak 13 Eylül Bim kataloğundaki yerini almış durumda. Onlarca çikolata ve bisküvi çeşidi de yine Bim 13 Eylül 2022 aktüel kataloğu ile indirimli fiyatları ile Bim mağazalarında olacak.

Bim 13 Eylül Aktüel Ürünler Kataloğunda Hangi Ürünler Var?

Bim 13 Eylül aktüel ürünler kataloğu henüz yayınlanmış olsa da efsane Harry Potter temalı ürünlerin yer aldığı Bim 9 Eylül aktüel kataloğuna da göz atabilirsiniz. Kataloğa göz atmak için Bim 9 Eylül konusuna bakabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir