Bim 14 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki bilgilerin yer aldığı Bim 14 Ocak 2022 katalogları paylaşıldı.

Bim 14 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Bim alışveriş mağazalarından Cuma gününden itibaren satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin paylaşıldığı Bim 14 Ocak 2022 katalog kitapçıkları yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek hangi ürünlerin aktüel ürünler listesine dahil edildiğini, bu ürünlerin özelliklerini, satış fiyatlarını, taksit seçeneklerini ve görsellerini görebilirsiniz. Bim’de bu hafta satışa sunulacak olan tüm aktüel ürünler sınırlı sayılarda olup tüm Bim şubelerinden satışa sunulacaktır. Bu nedenle satın almak istediğiniz aktüel ürün tükenmeden satın almak istiyorsanız, erken vakitlerde size en yakın olan Bim şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bim 14 Ocak 2022 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 14 Ocak 2022 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında dikey ısıtıcı, oto aksesuarları ve eşyaları, mutfak ürünleri, nevresim çeşitleri, kıyafetler, kitap çeşitleri ve oyuncaklar yer almaktadır.

Bim 14 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Bim alışveriş mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan Kumtel markasına ait olan ısıtıcı çeşitlerini Cuma gününden itibaren aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bim 14 Ocak 2022

Yukarıdaki katalogda yer alan oto aksesuarları, oto araç gereçleri, mutfak araç gereçleri ve mutfak eşyalarını aktüel ürün olarak Bim mağazalarından uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bim’den satın alabileceğiniz nevresim takımı, erkek bakım seti, temizleme makinesi, paspas, havlu, gömlek, terlik ve diğer aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Bim Kataloğu yukarıdadır.

Bim alışveriş mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan test kitabı çeşitlerini, hikaye kitaplarını ve birçok farklı oyuncak çeşidini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 13 July 2024