Bim 17 Ocak 2020 Kataloğu

Bim 17 Ocak 2020 Kataloğu

Yeni bir yıl indirimlerini daha sizinle buluşturmaktan gurur duyuyoruz, Bim market indirimlerinin yeni kataloğu olan Bim 17 Ocak 2020 kataloğu yayınlandı ve sizinle buluşmayı bekliyor. Bu hafta Cuma günü satışa sunulacak olan bu katalog içerisinde merak ettiğiniz bir çok ürün sizi bekliyor.

Bim 17 Ocak 2020 HP Laptop Fırsatı!.

Hepimiz günümüzün büyük bir kısmını artık bilgisayar veya cep telefonlarında geçiriyoruz. Özellikle ev ve ofiste kullanabileceğiniz orta segment bir HP bilgisayar Bim ürünleri içerisinde yer alıyor ve satışa çıkacağı tarihi bekliyor. AMD A9 işlemcisi bulunan ve 4 GB Ram belleğe sahip olan bu bilgisayar içerisinde M2 Sata 256 GB SSD disk bulunmaktadır. Bilmeyenler için açıklamak gerekirse SSD diskler diğer yüksek boyutlu mekanik disklere göre kat ve kat hızlıdır ve maliyeti yüksektir. Bir çok bilgisayar kullanıcısı 120 GB SSD kullanarak windowsunu hızlandırmaktadır. Bu üründe 256GB işinizi rahatlıkla görecektir. Bim 17 Ocak 2020 tarihinden itibaren satışa sunulacak olan bu HP Laptop Windows 10 Home lisanslı olarak gelmektedir ve 1.799 TL satış fiyatı bulunmaktadır.

48 Parça Porselen Yemek Takımı Bim 17 Ocak Kataloğunda!.

Ev hanımlarının gününün bir çoğunu mutfakta geçirdiğini ve misafirlerini en iyi şekirde ağırlamak için büyük bir çaba gösterdiğini biliyoruz, işte bim bu kataloğunda ev hanımlarının çok hoşuna hidecek bir indirim ile geliyor. 12 Kişilik 48 Parça Kütahya Porselen yemek takımı sadece 339 TL ile marketlerde yerini alacak. Yanında 24 Parça Hisar optimo marka çatal kaşık bıçak setide masalarınızı daha şık gösterecek ürünlerin başında gelmektedir.

Bir yanıt yazın

Bügün: 17 June 2024