Bim 18 Haziran 2021 Aktüel Ürünler

Bim 18 Haziran 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı katalog kitapçıkları yayınlandı.

Bim 18 Haziran 2021 Aktüel Ürünler

Bim 18 Haziran 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi veren Bim katalog kitapçıkları yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek aktüel ürünlerin neler olduğu, satış fiyatlarının ne kadar olduğu hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bim marketlerinde satışa sunulacak olan bu aktüel ürünler sınırlı sayılarda dağıtılacaktır.

Bim 18 Haziran 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 18 Haziran 2021 Cuma günü satılacak olan aktüel ürünler arasında bisiklet, termos, kulaklık çeşitleri, kol saati çeşitleri, erkek bakım seti, oyuncak çeşitleri, tişört çeşitleri, pijama takımı, şort, şapka gibi birçok farklı ürün vardır. Ayrıca Bim’de bu hafta çeşitli mutfak araç gereçleri de aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır.

Bim Bisiklet ve Kulaklık Çeşitleri

Bim 18 Haziran 2021

Bim marketlerinde satışa sunulacak olan 16 jant bisikletin fiyatı 449 TL’dir. Contigo Termosun fiyatı ise 279 TL’dir. Ayrıca yukarıda yer alan katalogda kulak çeşitleri yer almaktadır. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgileri yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

Bim Giysi Çeşitleri

Bim marketlerinden satın alabileceğiniz tişört, pijama, şapka, terlik gibi kıyafetlerin ve plaj malzemelerinin olduğu katalog yukarıda yer almaktadır.

Bim Mutfak Araç Gereçleri

Bim marketlerinden bu hafta satın alabileceğiniz mutfak araç gereçlerinin ve pasta malzemelerinin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 July 2024