Bim 18 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Bim mağazalarından Salı günü satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgi veren Bim 18 Ocak 2022 katalogları yayınlandı.

Bim 18 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Bim 18 Ocak 2022 katalog kitapçıkları paylaşıldı. Aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilmek için hem Bim kataloglarını hem de makalemizin devamını inceleyebilirsiniz. Kataloglarda yer alan aktüel ürünlerin hepsini tüm Bim şubelerinden kampanyalı fiyatlarıyla temin edebilirsiniz. Aktüel ürünleri tükenmende satın alabilmek için acele etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü aktüel ürünler sınırlı sayılarda olup eşit adetler şeklinde Bim şubelerine dağıtılmıştır.

Bim 18 Ocak 2022 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 18 Ocak 2022 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin arasında “Ayıcık Şirinliği” adı altında ayı temalı çeşitli ürünler ve temel gıda ürünleri yer almaktadır.

Bim 18 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Ayıcık şirinliği temasıyla ayı baskılı birçok farklı aktüel ürün hakkında bilgi veren Bim kataloğu yukarıda yer almaktadır.

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz temel gıdalar arasında bal, salça, zeytinyağı, zeytin, pirinç, bulgur, mercimek, nohut gibi ürünler yer almaktadır ve bu ürünlerin ağırlıkları, özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler yukarıda katalogda açıklanmıştır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 July 2024