Bim 19 Ocak 2024 Kataloğu Aktüel Ürünler

Bim 19 Ocak 2024 tarihli aktüel kataloğu, sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi gördü ve birçok kişi tarafından paylaşılarak gündemin üst sıralarına yerleşti. Yeni Bim kataloğu, birbirinden cazip fırsat ürünleriyle dolu ve Bim 19 Ocak 2024 Cuma günü marketler müşterilerini bekliyor. Peki, bu katalogda neler var? İşte detaylar:

Bim 19 Ocak 2024 Kataloğu Aktüel Ürünler

Bim 19 Ocak 2024 tarihli aktüel kataloğu, elektronik ve teknoloji ürünlerinden ev eşyalarına, tekstil ürünlerinden oyuncaklara kadar geniş bir yelpazede indirimli ürünler sunuyor. İlk sayfada öne çıkan ürünler arasında Nordmende 55″ İnç UHD Android TV, Nordmende 50″ İnç UHD Android TV, SENNA 32″ İnç HD Android TV gibi akıllı televizyonlar dikkat çekiyor.

Elektrikli ev aletleri kategorisinde ise Kumtel Dijital Mikrodalga Fırın, Braun Filtre Kahve Makinesi, Fakir Atria Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, Arnica Blender Seti gibi kaliteli ürünler uygun fiyatlarla sunuluyor.

Oyuncak kategorisinde Fisher Price, eğitici oyuncaklar, bebek aktivite halıları ve çeşitli oyuncağın yanı sıra, diğer reyonlarda da ihtiyaç duyulan birçok ürün yer alıyor.

Teknoloji ürünleri arasında ise HP Notebook, HP 516 AIO Tanklı Yazıcı, Honor Choice K5 Pro Tws Kulaklık gibi öne çıkan ürünler dikkat çekiyor. Ev tekstili ve giyim ürünleri arasında da çok çeşitli ürünler bulunuyor.

Bim 19 Ocak 2024 kataloğu, Züccaciye ve Mutfak grubunda da şık tasarımlı ürünleriyle öne çıkıyor. Chef’s Derin Tencere, Metal 3’lü Kutu, Emsan 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı gibi ürünler, mutfaklarınıza şıklık katacak.

Bebek bakım ürünlerinden ev eşyalarına, teknolojiden tekstil ürünlerine kadar geniş bir yelpazede indirim sunan 19 Ocak 2024 Bim aktüel kataloğu, 26 Ocak 2024 Cuma gününe kadar geçerli olacak. Bu fırsatları kaçırmamak için Bim marketlerini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 July 2024