Bim 2 Şubat 2024 Kataloğu Aktüel Ürünler

Bim 2 Şubat 2024 Kataloğu yayınlandı ve büyük bekleyiş sonlandı, 2 Şubattan itibaren satışa sunulacak olan kataloglara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bim 2 Şubat 2024 Kataloğu Aktüel Ürünler

Bim 6 Şubat 2024 tarihli aktüel kataloğu, müşterilere çeşitli fırsatlar sunuyor. Resmi internet sitesinde yayınlanan kampanyalı ürün görselleri ile birlikte Bim Salı Kataloğu, alışveriş tutkunlarını heyecanlandırıyor. Peki, 6 Şubat 2024 Bim kataloğunda neler bulunuyor?

Bu haftanın önerileri arasında, Kişisel Bakım, İç Giyim, Şık Tasarımlı Aksesuar, Bebek Bezleri, Süt ve Süt Ürünleri, Dondurulmuş Gıdalar, Bakliyatlar, Atıştırmalıklar ve Çikolata gibi birçok kategoride yüzlerce ürün bulunuyor. İlk sayfada öne çıkan kampanya ürünleri arasında Agu Baby Bebek Bezi Aylık Paketler 199 TL, Queen 24’lü Parfümlü Tuvalet Kağıdı 149,50 TL, Molped 16’lı Hijyenik Ped Süpernight 55 TL gibi avantajlı fiyatlarla satışa sunulan ürünler dikkat çekiyor.

Buna ek olarak, Bim’in sunduğu fırsatlar arasında Queen 12’lü Kağıt Havlu, Blume 200’lü Peçete, Perwoll 3,95 Litre Sıvı Çamaşır Deterjanı, Renax 8 Kg Toz Deterjan Renkliler gibi ev ihtiyaçlarına yönelik ürünler de yer alıyor. Ayrıca, güzellik ve kişisel bakım kategorisinde Elidor Şampuan, Cilit Bang Pas Kireç – Yağ Sökücü, Oral-B Şarjlı Diş Fırçası gibi ürünler de cazip fiyatlarla müşterilere sunuluyor.

Bim Katalog Bu Hafta kampanyalı ürünleri arasında dikkat çeken diğer ürünler ise Filament Led Dekoratif Ampul, Işıklı Ahşap Çerçeve, Kalpli Led Işık Zinciri gibi dekoratif ve aydınlatma ürünleri ile çeşitli tekstil ve aksesuarlar.

Sonuç olarak, 6 Şubat 2024 Bim kataloğu, geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarıyla müşterilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu kampanya, 13 Şubat 2024 tarihine kadar devam edecek, bu süre zarfında müşteriler birçok üründe büyük indirimlerden faydalanabilecekler.

 

Bir yanıt yazın

Bügün: 15 June 2024