Bim 2 Temmuz 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 2 Temmuz 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. İşte ayrıntılar!

Bim 2 Temmuz 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 2 Temmuz 2021 Cuma günü satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı. Bu kataloglarda yer alan ürünler sınırlı sayılarda marketlere dağıtılacaktır. Bu ürünlerin özelliklerini ve satış fiyatlarını yazımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

 

Bim 2 Temmuz 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 2 Temmuz 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında Porselen Yemek takımı, tencere ve tava setleri, bardak setleri, çaydanlık, çeşitli elektronik cihazlar ve bazı mutfak araç gereçleri yer almaktadır.

Yukarıdaki katalogda yer alan 51 parçalı Kütahya porselen yemek takımını, çelik çaydanlığı, çelik tencere setini, granit tencere setini, 30 parça çatal/kaşık/bıçak setini Bim marketlerinden satın alabilirsiniz. Bu kataloğu inceleyerek diğer aktüel ürünleri, bu aktüel ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını görebilirsiniz.

Bim Elektronik Cihazlar

Bim marketlerinden satın alabileceğiniz elektronik cihazlar arasında Tefal Buharlı ütü, Fakir şarjlı el süpürgesi, Polosmart akıllı saat, ışıklı scooter gibi ürünler yer almaktadır. Ayrıca yukarıdaki katalogda bornoz çeşitleri, terlik, sandalet ve ayakkabı çeşitleri de yer almaktadır.

Bim marketlerinden 2 Temmuz Cuma günü Beyaz Cam ankastre seti, çelik termosu, otomatik kahve&baharat öğütücü, ayran köpürtücü, blender, çelik çay makinesi gibi birçok farklı aktüel ürünü de satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024