Bim 22 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Bim marketlerinde Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Bim 22 Ekim 2021 katalogları paylaşıldı. İşte Bim katalog kitapçıkları!

Bim 22 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 22 Ekim 2021 tarihinde satışa sunacağı aktüel ürünleri belirledi. Bu ürünler fiyat performans orunları göz önüne alınarak belirlenmiştir. Cuma günü Bim marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları hakkında yer alan kataloglar yayınlandı. Aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen insanlar katalogları inceleyebilirler. Bu şekilde aktüel ürünlerin görsellerini de görebilirler. Aktüel ürünler sınırlı miktarlarda Bim marketlerine dağıtılacaktır. Aktüel ürünleri satın almak isteyen müşteriler bu durumu göz önünde bulundurmalıdır. Aksi taktirde ürünler tükenebilir.

Bim 22 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 22 Ekim 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arsında, içinizdeki şefi ortaya çıkarabileceğiniz çeşitli mutfak araç gereçleri ve çeşitli kıyafetler yer almaktadır.

Bim 22 Ekim 2021

Bim marketlerinde bu hafta Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında mutfak araç gereçleri yer almaktadır. Bu aktüel ürünler hakkında bilgi veren ve fiyatlarının yazılı olduğu katalog “İçinizdeki Şefi Ortaya Çıkarın” adıyla karşınızdadır. Bu kataloğu inceleyerek birçok farklı mutfak araç gereci hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan katı meyve sıkacağı, tencere seti, saklama kabı çeşitleri, tek fiyat plastik ürünler, kitap çeşitleri ve temizlik malzemelerini Bim marketlerinden satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki Bim katalog kitapçığında yer alan pijama takımı çeşitlerini, terlik çeşitlerini, şal, battaniye, masa örtüsü, kurulama bezi, buharlı ütü, ısıtıcı, triko kazak ve çorap çeşitlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 13 July 2024