Bim 29 Kasım 2019 Kataloğu

Bim 29 Kasım 2019 Kataloğu

Fırsatları sizin için yayınlamaya devam ediyoruz, aktüel ürünlere verdiğimiz özeni bir tık daha genişleterek aktif bir şekile bim kataloglarınıda yayına alıyoruz. Kasım ayının son kataloğu olarak gelecek olan Bim 29 Kasım 2019 kataloğunda gelecek olan ürünleri sizin için analiz ettik ve listeledik. Ürünler arasında yine özellikle ev hanımlarının büyük ilgi duyacağı ürünler yer alıyor. Fakir blender setinden tutun tost makinesine ve yağdanlığa kadar bir çok ürün Bim 29 Kasım kataloğu içerisinde yer alıyor.

Bim 29 Kasım 2019

Elektronik ürünler her zaman konuşması bizim için daha kolay olan bir alan olarak kalmıştır. 2. Sayfasını elektronik için ayıran kataloğun başında Smart Drone yer alıyor. Son yılların en popüler ürünleri arasında yer alan ve hava çekimlerinde özellikle kulanılan dronelar herkesin almak istediği ürünler arasında tabiki ama Bim 29 Kasım 2019 tarihinde gelecek olan ürün özellikle teknosa gibi marketlerde aynı fiyatlardan bulabileceğiniz bir ürün diyebiliriz. Ve hepsiburada gibi online alışveriş sitelerindeki yorumları okuduğunuzda havada kalma süresinin çok az olduğunu göreceksiniz. Tabiki fiyat çok cazip 159TL ile deneme yapabilirsiniz ama büyük beklentilere girmeyin.

Bim 29 Kasım Smart Drone

Buzdolabına ihtiyacınız var mı? Bu katalog içerisinde yer alan Keysmart marka a+ enerji sınıfı buzdolabı 1,499 TL ile sahip olabilirsiniz. Kalitesi hakkında pek bir bilgimiz yok maalesef. Bim 29 Kasım 2019 kataloğu‘nda gelecek olan ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle ve diğer müşterilerle paylaşarak ürünler hakkında fikir sahibi olunmasını sağlayabilirsiniz.

Bim KeySmart Buzdolabı

bir yorum

  1. Slm’lar.
    Öncelikle yazıcaklarımın ve listemi yazmadan önce şunu belirtelim.
    01.11.2019 Cuma günü gelen Rölyefli Kütahya Porselen 12 Parça Fincan Takımından Yine İstedik,Çok Teşekkürler Bu çağrımızı duydunuz ve duyurdunuz,Gerçekten Teşekkür Ederiz Ciddi bir şekilde istek ve yorumlarımızı dikkate aldığınız ve aldırdığınız için.Üstteki belirttiğimiz tarihte gelen Bu fincan takımı,34.90 tl iken 29 Kasım 2019 Cuma yani bu hafta gelecek olan bu ürün,Neden 39,90 tl ? Gerçekten olmadı bu.Şaşırdık bu fiyatı görünce.Bu ürün,bu kadar istekli bir şekilde isteniyor,paşa paşa da alırlar diye üzerine zam koymanın anlamı ne Allah Aşkına yapmayın bunu.Önceki Fiyata Çekin Lütfen.Yakışmadı Size(BİM)

Bir yanıt yazın

Bügün: 25 June 2024