Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2023 18:24 Kategori: Bim Aktüel

Bim 3 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsatları Neler?

Bim 3 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsatları Neler?

Bim 3 Mart 2023 kataloğu Bim müşterileri tarafından merakla bekleniyor. İndirimli ve yeni ürünlerin yer aldığı kataloğa ulaşabilmek için yazımızı okuyabilirsiniz. 3 Mart 2022 Cuma Bim kataloğu yayınlandı.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

BİM gelecek hafta broşüründe yer alan ürünlere yazımızda bulunan kataloglardan ulaşabilirsiniz. Her hafta Perşembe günü satışa sunulan broşür ürünlerini kaçırmamak için acele etmenizde fayda var. Çünkü BİM kataloğunda yer alan ürünlerin büyük bir çoğunluğu sınırlı stoklarla belirli dönemlerde satışa çıkmaktadır. Kimi ürünler de o haftaya özel indirimlerle BİM müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır

Bim 3 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM.com.tr sitesinde ve BİM zincir marketlerinde satılacak ürünlere aşağıda yer alan kataloglardan ulaşabilirsiniz. Büyük ebatlı ürünleri Bim.com.tr sitesinden satın alabilir ve ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gelmesini talep edebilirsiniz. Ürünler hakkında ve kargolarınız hakkında detaylı bilgi almak için BİM müşteri hizmetleri numarası aranabilir.

Bim 28 Şubat 2023 kataloğuna aşağıdaki görsellerden bakabilirsiniz. Gelecek hafta raflarda olacak ürünlerden kendinize bir alışveriş listesi hazırlayabilirsiniz.

bim 3 mart 2023 kataloğu

 

bim 3 mart 2023 kataloğu

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir