Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2021 12:11 Kategori: Güncel, Katalog

Bim 31 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Bim 31 Aralık 2021 katalogları yayınlandı.

Bim 31 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Bim alışveriş mağazalarında Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Bim 31 Aralık 2021 katalogları paylaşıldı. Bu kataloglarda yer alan ve Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan bu aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz. Bim’de bu hafta satışa sunulacak olan bu aktüel ürünleri tüm Bim şubelerinden satın alabilirsiniz. Ancak bu ürünlerin tamamı sınırlı sayılarda olup kısa süre içerisinde tükenebilir. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalısınız.

Bim 31 Aralık 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 31 Aralık 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında birçok farklı spor malzemesi, mutfak araç gereçleri, kıyafetler ve oyuncaklar yer almaktadır. Bu aktüel ürünler hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

Bim 31 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Bim mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan koşu bandını, tranbolini, masaj aletini, atlama ipini, Dumbell, Ağırlık seti, Bacak basen atreman bandı, yoga matı, profesyonel oyuncu masası, termos, yazıcı, buharlı yüz temizleme cihazı, tek fiyat oto ürünlerini uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bim 31 Aralık 2021

Yukarıdaki katalogda yer alan Kahve makinesini, doğrayıcıyı, Paşabahçe ürünlerini, bardak ve kase çeşitlerini, saklama kapları gibi birçok farklı mutfak eşyasını aktüel ürün olarak Bim mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bim 31 Aralık 2021 kataloğu

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz kıyafetler ve oyuncak çeşitleri hakkındaki bilgilerin yer aldığı Bim kataloğu yukarıdadır. Bu kataloğu inceleyerek aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir