Bim 5 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 5 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler verene kataloglar paylaşıldı. İşte ayrıntılar!

Bim 5 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 5 Ekim 2021 Salı günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgiler veren katalog kitapçıkları paylaşıldı. Bim marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler bu hafta Salı günü “Enerjik ol, güçlü kal” kampanyasıyla satılacaktır. Birçok farklı performans ürünün yer aldığı aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kişisel bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri hakkındaki ayrıntılı bilgileri de katalogları inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Bim 5 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 5 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında Performans ürünleri, protein barlar, sporcu içecekleri, kişisel bakım ürünleri, çerçeve çeşitleri, şampuan gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Bim 5 Ekim 2021

Bim marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan protein tozu, şeker ilavesiz yüksek proteinli çikolata, karabuğday patlağı, fıstık ezmesi, hurma topları, fit kuruyemiş karışımı, protein barları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan çerçeve çeşitlerini, makyaj çantaları, cam organizer, kum saati, blendax şampuan, ahşap çubuklu kapaklı oda kokusu, oda kumaş kokusu ve birçok farklı kişisel bakım ürünü aktüel ürün olarak Bim marketlerinden satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 July 2024