BİM 7 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 7 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM aktüel 7 Mart 2023 Salı Haftanın Önerileri kataloğu yayınlandı. Bu haftanın indirime girecek ürünleri arasında kozmetik ve gıda ürünleri öne çıkıyor.

Özellikle kadın bakım ürünlerinin indirime girdiği bu haftanın bim aktüel ürünler kataloğu siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunuyoruz. 8 KG Bingo marka toz deterjan 139 TL fiyatla dikkat çeken bir başka aktüel ürün olarak karşımıza çıkıyor. 1200 ml Vernel Max 49.50 TL gibi uygun bir fiyattan müşteriler Salı gününden itibaren Bim mağazalarından satın alabilecek.

Kampanya dahilinde Milka marka çeşitli çikolata ve kurabiyeler indirime girecek ürünler arasında yerini alıyor. Noodle, kuruyemiş ve çeşitli atıştırmalık ürünleri katalogda bulunmakta. Yüz bakım maskesi, yüz bakım kremi, şampuan ve saç bakım kremi seti, vücut spreyi, kaş şekillendirme, kirpik kıvırıcı, vücut losyonu ve tıraş bıçağı gibi birçok ürün bu hafta indirime girecek. Diğer tüm indirime girecek aktüel ürünler için lütfen aşağıda bulunan katalog görsellerini inceleyiniz.

7 Mart 2023 Bim Aktüel Katalogları

 

Bir yanıt yazın