Bim 7 Şubat 2020 Kataloğu

Bim 7 Şubat 2020 Kataloğu

Uygun fiyatları ile bir çok müşterisinin sevgisini kazanan Bim Marketlerinin bir indirimi daha geldi, Bim 7 Şubat 2020 kataloğu çok yakın zamanda satışlara başlayacak ve tüm şubelerinde aynı anda müşteriler ile buluşacak. Küçük ev aletlerinden elektronik ve ev ürünlerine kadar bir çok kategoride dolu dolu bir katalog bizi bekliyor!. Yakın zamanda satışa başlayacak olan bu kataloğu sizin için ele aldık ve incelemeye başladık!. Sizde düşüncelerinizi bize yorum yazarak ulaştırabilirsiniz!. Bim 7 Şubat kataloğunda buluşmak üzere!.

Bim 7 Şubat Tablo Satışı

Bim 7 Şubat 2020 Kataloğu Fırsat Ürünleri Neler?

7 Şubat Cuma günü satışa başlayacak olan bu katalog içerisinde herkesin ilgisini çekecek onlarca ürün bulunuyor. Oyuncaktan tutun ütü makinesine kadar bir çok ürünü içerisine bulunduran bu kataloğun ön plandaki ürünleri arasında LG’nin sevilen ürünlerinden K11 akıllı cep telefonu var. 870TL ile satışa sunulaca olan bu ürüne sahip olmak için erken saatlerde size en yakın şubeye gitmeyi unutmayın!. Bu ürünler belirli sayılarda ve çok ölçüde ilgi gördüğünden dolayı hemen bitme durumu olabilir, Bim 7 Şubat 2020 tarihinden itibaren tüm şubelerden satın alınabilir.

Bim 7 Şubat Kataloğu

Kahve içmeyi hepimiz severiz peki bunun için ne kadar uğraşıyorsunuz? Çok kolay ve daha lezzetli bir Türk kahvesi içmek ister misiniz? 4 Fincan kapasitesi bulunan ve tek tuşla size lezzetli Türk kahvesi pişiren Fakir Ekspress Türk Kahvesi makineside Bim 7 Şubat 2020 tarihinden itibaren tüm şubelerde satışa sunulacaktır.

Bim 7 Şubat Kahve Makinesi

 

Bir yanıt yazın

Bügün: 19 June 2024