CarrefourSA Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

CarrefourSA marketlerinde Kasım ayında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren CarrefourSA Kasım 2021 katalogları yayınlandı.

CarrefourSA Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

CarrefourSA marketlerinde Kasım ayı boyunca satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren CarrefourSA Kasım 2021 katalogları yayınlandı. Bu kataloglarda hem aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler hem de çeşitli aktüel ürünlerle yapılabilecek yemek tarifleri yer almaktadır. Tüm CarrefourSA marketlerinde satışa sunulacak olan bu aktüel ürünler sizler almadan tükenebilir. Çünkü aktüel ürünlerin bazıları sınırlı sayılarda mağazalara dağıtılacaktır ve bu durum da tükenme olasılıklarını artırmaktadır.

CarrefourSA Kasım 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

CarrefourSA Kasım 2021 aktüel ürünleri arasında birçok farklı gıda, çeşitli elektronik cihazlar, beyaz eşya çeşitleri, ayakkabı ve terlikler yer almaktadır.

CarrefourSA Kasım 2021

Yukarıdaki katalogda yer alan LG markasına ait olan Buzdolabını ve Çamaşır makinesini uygun fiyatlarıyla CarrefourSA mağazalarından satına alabilirsiniz. Ayrıca CarrefourSA mağazalarından iPhone 12 Pro Max 128 GB silver akıllı telefonunu da aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

CarrefourSA marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan spor ayakkabısı çeşitlerini ve terlikleri aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Kişisel bakım ürünleri, sıvı sabun çeşitleri, çeşitli kolonyalar hakkında bilgi veren CarrefourSA kataloğu yukarıdadır.

CarrefourSA marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan LG NanoCell TV, Lenova Tab M10 Qualcomm tablet, Duracell Pil çeşitleri ve ampul çeşitlerini “Efsana Fırsatlar” kampanyasıyla satın alabilirsiniz.

CarrefourSA Kasım 2021 Yemek Tarifleri ve Gıda Aktüel Ürünleri

Aşağıda sıralanan CarrefourSA Kasım 2021 kataloglarından birçok farklı gıdanın özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri kullanarak yapabileceğiniz “Vegan” tarifler hakkındaki bilgilere kataloglardan ulaşabilirsiniz.

CarrefourSA Kasım 2021 Yemek Tarifleri ve Gıda Aktüel Ürünleri

 

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 July 2024