En Popüler Dijital Oyunlar İçin Gamepazari!

Efsanevi serilerden biri olan Resident Evil, Mayıs ayında Resident Evil Village oyunu ile sektöre bomba gibi bir giriş yaptı diyebiliriz. Korku türünün önde gelen oyunlarından biri olan Resident Evil serisinin yeni oyununa Gamepazari aracılığı ile güvenilir ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

En Popüler Dijital Oyunlar İçin Gamepazari!

14 Ocak 2022’de PC platformunda da oyun severler ile buluşacak olan God of War, birçok kişi tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Ön satışta bile popüler bir şekilde adından söz ettiren God of War oyununa yine Gamepazari aracılığı ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Fifa, Nba, CS GO, Pubg ve Rainbow gibi bütün oyun severlerin dilinden düşmeyen oyunlara Gamepazari vasıtası ile avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Gerek mevcut ekonomik durum karşısında oyun severlerin bütçesini zorlamaması, gerek güvenilir bir şekilde alışveriş yapmaya imkan tanıması, gerekse hızlı teslimat ile çalışması ile Gamepazari, oyun tutkunlarını memnun etmeye devam ediyor! Siz de Gamepazari avantajlarından yararlanmak istiyorsanız bir an önce sepetinizi oynamak istediğiniz oyunlar ile doldurabilirsiniz.

Oyun Severlerin En Çok Tercih Ettiği Oyunlar

Bu başlık altında 2021 yılı tarihi ile en çok beklenen/oynanan oyunları listeledik. Bu oyunlara Gamepazari aracılığı ile avantajlı fiyatlarla sahip olabilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Gamepazari, cüzdan dostu fiyatlar sunmasının yanı sıra hızlı teslimat garantisi ile çalışması ile birlikte birçok oyun sever tarafından büyük takdir topluyor. Gamepazari ile birçok oyuna hızlı bir şekilde erişim sağlayabilir ve keyifli bir şekilde oyunları bitirebilirsiniz. Hikayeli oyunlarda hikayenin bir parçası olmanın mutluluğunu yaşarken online oyunlarda rekabet ederek arkadaşlarınızla eşsiz bir mücadeleye atılabilirsiniz!

 • Resident Evil Village
 • eFootball PES 2021
 • God of War (PC)
 • FIFA 21
 • DEATHLOOP
 • Assassin’s Creed Valhalla
 • Back 4 Blood
 • NBA 2K21 / NBA 2K22
 • World War Z: Aftermath
 • Mount & Blade II: Bannerlord
 • CS GO
 • PUBG
 • Rainbow

En Popüler E-Pin Satış Sitesi

Gamepazari.com, en popüler e-pin satış sitelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. PUBG, PUBG Mobile, Lol Valorant gibi oyunların e-pin ürününe Gamepazari aracılığı ile avantajlı fiyatlar ve hızlı teslimat garantisi ile sahip olabilirsiniz. E-pin, özellikle online oyun firmaları tarafından kullanılan bir ödeme yöntemidir. E-pin satın alarak oyun içerisinde oyun kredisi sahibi olursunuz. Oyun parasını, oyun içinde bulunan öğeleri, biletleri itemleri veya skinleri satın almak için kullanabilirsiniz. Bu konuda örnek vermek gerekirse herkesin bildiği PUBG Mobile Unknown Cash ismi verilen oyun içi para biriminden bahsedelim. PUBG Mobile UC ürününe Gamepazari vasıtası ile uygun fiyatlarla sahip olabilir ve oyun içinde bilet, skin ve pass gibi ögeleri satın alabilirsiniz.  

Pubg Mobile UC

Pubg Mobile ve Pubg Mobile UC Nedir?

PUBG Mobile, bir hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyuna başlarken bir uçaktan atlıyor ve istediğiniz alana gidiyorsunuz. Daha sonra ise silah ve ekipman toplayarak takımınız ile birlikte savaşa giriyorsunuz. Bu savaşlarda hayatta kalmaya çalışırken güç de elde etmeniz gerekmektedir. Oyuna ilk başladığınız zaman zorlanabilirsiniz çünkü birçok kişi ile aynı yere inebilir ve onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Oyunu isterseniz tek isterseniz arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. PUBG Mobile UC, gamepazari.com aracılılığı ile avantajlı fiyatlara satın alınabilir. Satın almış olduğunuz UC ile pass, skin, silah ve kıyafet gibi birçok ürünü satın alarak oyundan aldığınız keyfi arttırabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın