Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2022 15:27 Kategori: Aktüel Öneriler

En Tarz Fransız Saç Örgü Modeli

En Tarz Fransız Saç Örgü Modeli

Sevgili okurlarımız, Bonitam ailesi olarak sizi bu yaza biz hazırlamak istiyoruz. Bu yaza damganızı vuracak kadar trend, en zarif ve popüler saç modellerini sizler için araştırdık. En gösterişli ve yapımı da oldukça kolay olan örgü modelleri ile farkınıza fark katarken aynı zamanda da güzelliğinize de güzellik katabileceksiniz.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

En tarz saç örgü modelleri arasında Fransız saç örgüsü ilk sırada yer almaktadır. Bizde bu önemli detayı göz ardı etmeyerek, siz değerli okurlarımız için en mükemmel Fransız saç örgü modellerine sitemizde yer verdik. Fransız örgü modeli birçok farklı modele sahiptir. Bu sayede sizde Fransız saç örgü modeli ile stil sahibi olabilirsiniz.

En Tarz Fransız Saç Örgü Modeli

Kadınlar için büyük bir kolaylık sağlayan sitemiz günden güne sizlerin de desteği ile büyümeye devam ediyor. Prensiplerimiz arasında kadınları anlamak ve mutlu etmek ilk hedefimiz arasında yer almaktadır. En yararlı ve pratik bilgileri sizler için araştırıyoruz ve güncel bir şekilde yayınlıyoruz.  Sizlerden de bu konuda bize destek olmanızı umut ederek, daha da büyümeyi hedefliyoruz.

Hemen hemen her saç modeline uyum sağlayabilen Fransızörgüsü, özellikle de boyalı saçlarda çok daha güzel durmaktadır. Rengarenk saçlar arasında Fransız saç örgüsü, âdeta akıllarda ben buradayım izlenimi bırakıyor. İster günlük hayatta ister bir mekanda zarafetinize zarafet katmak için deniz kızı saç örgüsü modelini hiç tereddüt etmeden deneyebilirsiniz. Yapımı oldukça basit ve kolay olan daha birçok örgü modelini yayınlamaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Fransız Usulü Deniz Kızı Saç Örgüsü Modeli Yapılışı

En Tarz Fransız Saç Örgü Modeli

Fransız örgüsü, basit bir örgü olarak tanımlanamayan şık bir örgü çeşididir. Her ne kadar karmaşık bir örgü modeli gibi görünse de aslında Fransız örgü, gayet basit bir örgü modelidir. Bunun sırrını biz Bonitam sitesi olarak, siz değerli okurlarımız için en anlaşılır bir biçimde yapılışını sıraladık. Sitemizi takip ederek siz de en popüler saç örgüsü modelleri ile tanışabilirsiniz.

Deniz kızı Fransız saç örgüsü modeli yapımı;

  • İlk olarak saçlarınızı düzleştirin ve güzelce tarayın.
  • Sağ ve sol kısmı örün.
  • Bu iki örgüyü tel toka yardımı ile başa tutturun.
  • Tel tokanın alt kısmından bir tutam saç alın ve üç eşit parçaya ayırıp, örmeye başlayın.
  • Birkaç bölüm ördükten sonra, sol taraftan bir tutam daha alıp örgüye dahil edin.
  • Daha sonrada örgüye sağ taraftan bir tutam alıp örmeye devam edin.
  • Örgü bu şekilde boyun kısmına kadar devam eder ve küçük küçük tutamlar eklenir.
  • Daha sonra düz klasik örgü ile saç ucuna kadar ilerlenir ve bir toka ile tutturulur.
  • İsteğe göre saç spreyi ile örgü sağlamlaştırılır.
  • Bu saç modeli ile arkadan muhteşem görüneceğinizin garantisini veriyoruz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir