FilmBox Ekranlarında 8 Günde 7 İlk Gösterim

Filmbox'ta bu hafta birbirinden güzel 7 film ilk kez gösterime giriyor

FilmBox Ekranlarında 8 Günde 7 İlk Gösterim

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle sonbahar gecelerine heyecan ve eğlence katıyor. 24 – 31 Ekim tarihleri arasında, drama, aksiyon komedi gibi farklı türlerden tam yedi kaliteli film prömiyeri (ilk gösterim), FilmBox ekranlarında izleyicilere sinema zevki yaşatacak.

Şeref Kanunu (Code of Honor) – 24 Ekim Cumartesi – Saat: 21:30

Cumartesi gecesi aksiyon filmlerinin ünlü aktörü Steven Seagal’ı ekranlara getirecek film, şehrini suçlulardan kurtarmak için uğraşan Albay Robert Sikes’ın öyküsünü anlatıyor. Tek kişilik bir saldırı ekibi olarak sokak çetesi, mafya ve önyargıları olan politik insanları karşısına alan Albay görevi tamamlanana kadar mücadeleyi elden bırakmamaya kararlı. Eski öğrencisi William ise tek kişilik adalet sağlayıcısı olan Albay’ı daha fazla suç işlemekten alıkoymak için polisle iş birliği yapıyor ve onun peşine düşüyor.

Unutma Beni (Still Alice) – 26 Ekim Pazartesi – Saat: 01:10

Pazar’ı Pazartesi’ye bağlayan gece, yeni haftanın ilk günün ilk saatlerinde ekranlara gelecek filmin başrolünde, Hollywood’un en güzel aktrislerinden Julianne Moore yer alıyor. Filmde, kendisine konulan Alzheimer teşhisiyle aile bağları test edilmeye başlayan bir dilbilim profesörünün öyküsü anlatılıyor.

Tuhaf Ama Gerçek (Strange But True) – 27 Ekim Salı – Saat 00:50

Pazartesi’yi Salıya bağlayan gece ise, inanılmaz bir gerçek üzerine kurulu bir polisiye ekranlara gelecek. Beş yıl önce sevgilisini trajik bir şekilde kaybeden bir kadın, kazanın üzerinden çok zaman geçmesine rağmen ölen sevgilisinin ailesini ziyaret ederek ondan bir bebek beklediğini söyler. Ailesi tabii ki buna inanmaz, ancak daha sonra başlarına gelecekler hiçbirinin hayal bile edemeyeceği kadar korkunçtur.

Düşlerin Terzisi (The Dressmaker) – 27 Ekim Salı – Saat 19:35

Salı akşamı ekranlara gelecek film ise, Kate Winslet ve Hugo Weaving’in başrolde olduğu bir komedi. Rosalie Ham’ın çok satan romanından uyarlanan Düşlerin Terzisi, geçmişinde yaptığı hatalarla yüzleşmek ve onları düzeltmek için memleketine dönen eski ‘femme fatale’ Tilly Dunnage’ın çarpıcı öyküsünü anlatıyor. Bu öyküde aşk, intikam ve farklı stiller öne çıkıyor.

Sihirbaz (The Illusionist) – 28 Ekim Çarşamba – Saat 19:35

Çarşamba akşamı, Edward Norton ve Jessica Biel, gizem dolu romantik bir dramayla ekranlarda olacak. Filmin öyküsünde, yeni yüzyılın başlangıcında Viyana’da bir sihirbaz, toplumsal duruşundan çok daha yüksekte olan bir kadının aşkını elde etmek için tüm yeteneklerini kullanıyor.

Yolcu (The Homesman) – 30 Ekim Cuma – Saat 19:30

Cuma akşamı, 1800’lerin vahşi batısında geçen romantik bir öykü ekranlara gelecek. Filmin yönetmenliğini de üstlenen Tommy Lee Jones’a, başrolde Hilary Swank eşlik ediyor. Filmin öyküsünde, sert mizaçlı ve bağımsız fikirli Mary Bee Cuddy öncü fikirleri sebebiyle yaşadıkları yerden sürülen üç kadına yolculukları boyunca eşlik ediyor. Mary Bee’ye ise hayatını kurtarmış olduğu George Biggs yardımcı oluyor. Filmin bir özelliği de, dönemin Amerika’sını çağdaş bir yorumla gözler önüne sermesi.

Son Darbe (Final Score) – 31 Ekim Cumartesi – Saat 19:50

Cumartesi akşamının filminde, Pierce Brosnan başrolde ekranlara geliyor. Yeğeni ile birlikte bir futbol müsabakası izlemeye giden eski asker Michael Knox, beklenmedik bir şekilde müsabaka sırasında stadı ele geçirmeye çalışan teröristleri engellemeye çalışıyor.

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve gibi farklı türlerde içerik sunuyor. SPI International kanalları arasında, dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

Bir yanıt yazın

Bügün: 17 June 2024