Hakmar 10 Haziran 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 10 Haziran 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı Hakmar 10 Haziran 2021 katalogları yayınlandı. Sınırlı sayıda mağazalara dağıtılacak olan bu aktüel ürünleri tüm Hakmar şubelerinden satın alabilirsiniz. Hakmar’da hangi ürünlerin aktüel ürün olarak satılacağını öğrenmek için aşağıda yer alan katalog kitapçıklarını inceleyebilir ve bu ürünlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Hakmar 10 Haziran 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 10 Haziran 2021 Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında şapka çeşitleri, nevresim çeşitleri, oyuncak çeşitleri, şort çeşitleri ve çeşitli araç gereçler yer almaktadır.

Yukarıdaki Hakmar kataloğunda  sakal kesme ve şekillendirme makinesi, tost makinesi, şarjlı fan, sinek kovucu, süzgeç, tabura, fırça gibi ürünler yer almaktadır.

Hakmar Şapka Çeşitleri

Hakmar mağazalarından 10 Haziran Perşembe günü birçok farklı desen ve şekildeki şapkaları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar için şapka çeşitlerinin yer aldığı katalog kitapçığı yukarıda yer almaktadır.

Hakmar Oyuncak Çeşitleri

Hakmar marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan traktör, kamyon, jeep, hafıza eşleştirme kartları, satranç, asker gibi çeşitli oyuncaklar yer almaktadır.

Hakmar Nevresim ve Kapri Çeşitleri

Hakmar’dan bu Perşembe günü nevresim ve pike çeşitlerini, havlu çeşitlerini, kapri ve pijama takımlarını aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 July 2024