Güncelleme Tarihi: 9 Ekim 2021 11:16 Kategori: Güncel

Hakmar 14 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Hakmar 14 Ekim 2021 katalogları yayınlandı. İşte ayrıntılar!

Hakmar 14 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 14 Ekim 2021 Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi veren kataloglar paylaşıldı. Bu katalogları inceleyerek hangi ürünlerin aktüel ürün olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca aktüel ürünlerinden birini satın almak isteyip istemediğinize de karar verebilirsiniz. Bu şekilde satın alabileceğiniz aktüel ürünleri tükenmeden satın alabilirsiniz. Çünkü aktüel ürünler sınırlı sayılarda Hakmar marketlerine dağıtılacaktır. Bu nedenle siz elinizi açık tutmazsanız tükenebilir.

Hakmar 14 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 14 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında dik süpürge, mutfak araç gereçleri, organizerler, çeşitli eşofmanlar, sutyen çeşitleri ve oyuncak çeşitleri satışa sunulacaktır.

Hakmar 14 Ekim 2021

Yukarıdaki katalogda yer alan dik süpürge, elektrikli cezve, saç kesme makinesi, tencere tava çeşitleri, bıçak çeşitleri, kase çeşitleri ve askılıkları aktüel ürün olarak Hakmar marketlerinden satın alabilirsiniz.

Hakmar marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan organizer, kapaklı oyuncak kutusu, hurç, çekmece düzenleyiciler, bay ve bayan eşofmanları, çocuk eşofmanı, anne yeleği ve sütyen toplayıcıları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Hakmar marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan oyuncak araba, kamyon, çekici, jeeb ve birçok farklı oyuncağı aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca priz çerçevesi çeşitlerini de Hakmar marketlerinden satın alabilirsiniz.

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir