Hakmar 17 Haziran 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 17 Haziran 2021 Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı katalog kitapçıkları yayınlandı. İşte Ayrıntılar!

Hakmar 17 Haziran 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 17 Haziran 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek Perşembe günü hangi ürünlerin aktüel ürün olarak satılacağını ve bu ürünlerin ayrıntılı özelliklerini öğrenebilirsiniz. Aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda mağazalara dağıtılacağını unutmayınız.

Hakmar 17 Haziran 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 17 Haziran 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında çocukların kullanımına uygun havuz ya da deniz eşyaları ve çeşitli oyuncaklar yer almaktadır. Ayrıca çeşitli mutfak araç gereçleri, temizlik malzemeleri ve havlu çeşitleri de Hakmar marketlerde Perşembe günü satışa sunulacaktır.

Hakmar Yüzme Malzemeleri

Hakmar 17 Haziran 2021

Hakmar mağazalarından çocuklarınız için havuz ya da denizde kullanacakları deniz yatağı, snorkel ve gözlük seti, gözlük, kolluk, simit, çocuk havuzu, su tabancası, bahçe seti ve çeşitli oyuncakları satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgileri yukarıdaki katalogdan öğrenebilirsiniz.

Hakmar Mutfak Araç Gereçleri

Hakmar marketlerinden Waffle makinesi, Tuz/Biber değirmeni, çaydanlık, stantlı kahvaltı seti, mutfak gereçleri, sos şişesi, plastik tepsi, sticker gece lambası gibi ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler hakkındaki bilgiler yukarıdaki katalogda yer almaktadır.

Hakmar Havlu Çeşitleri

Hakmar marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünler arasında havlu çeşitleri, boyun yastığı, kemikli araç yastığı, bayanlar için kısa/uzun pijama ve çeşitli ayakkabı çeşitleri de yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024