Hakmar 18 Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Hakmar 18 Kasım 2021 katalog kitapçıkları yayınlandı. İşte ayrıntılar!

Hakmar 18 Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 18 Kasım 2021 katalogları yayınlandı. 18 Kasım Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri aşağıda sıralanmakta olan katalogları inceleyerek ulaşabilirsiniz. Hakmar mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler sınırlı sayılardadır ve bu nedenle Hakmar şubesinin yoğunluğuna ve işleyişine göre kısa süre içerisinde tükenebilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün olup olmadığını inceleyerek Perşembe günü Hakmar mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Hakmar 18 Kasım 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 18 Kasım 2021 aktüel ürünleri arasında mutfak araç gereçleri, oto bakım araç gereçleri, çeşitli kıyafetler ve oyuncak çeşitleri yer almaktadır.

Hakmar 18 Kasım 2021 Mutfak Araç Gereçleri

Hakmar 18 Kasım 2021

Hakmar marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan kahve makinesi, porselen tabak çeşitleri, ekmek sepeti, tek fiyat mutfak ürünleri gibi birçok farklı aktüel ürünü uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Hakmar 18 Kasım 2021 Oto Araç Gereçleri

Hakmar 18 Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki katalogda yer alan oto minder, universal paspas, direksiyon kılıfı, korkusuz oto küllük, oto boyunluk, telefon tutacağı, süngerli cam çekecek, makro fiber ayna bezi ve havlu kurulama bezi gibi çeşitli aktüel ürünleri Hakmar mağazalarından satın alabilirsiniz.

18 Kasım 2021 Hakmar Aktüel Ürünleri

Hakmar mağazalarından satın alabileceğiniz çeşitli kıyafetler hakkındaki bilgileri veren katalog yukarıda yer almaktadır. Ayrıca aşağıdaki katalogda da birçok farklı oyuncak çeşidini ve çim adam çeşitlerini aktüel ürün olarak Hakmar mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 13 July 2024