Hakmar 3 Haziran 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 3 Haziran 2021 aktüel ürünlerinin yer aldığı kataloglar yayınlandı. İşte o kataloglarda yer alan aktüel ürünler, özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgiler!

Hakmar 3 Haziran 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 3 Haziran 2021 aktüel ürünlerin özelliklerinin ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren kataloglar paylaşıldı. Tüm Hakmar marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler “Kaliteli Ürün Uygun Fiyat” kampanyasıyla satışa sunulacaktır. Sınırlı sayılarda marketlere dağıtılacak olan aktüel ürünleri satın alabilmek için 3 Haziran Perşembe günü marketleri ziyaret edebilirsiniz.

Hakmar 3 Haziran 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 3 Haziran 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında hurç, düzenleyici, organizeri, pijama takımı, tencere, tava, bıçak seti, fincan takımı, saklama kabı, kase, desenli su takımı yer almaktadır. Ayrıca Hakmar marketlerinden yetişkin ve çocukların kullanımına ait olan güneş gözlüklerini de satın alabilirsiniz. Bunlara ek olarak oyuncak çeşitleri ve avokado yastık da Hakmar mağazalarında satılacaktır.

Hakmar marketlerinden satın alabileceğiniz dolap düzenleyicisi, hurç çeşitleri, çekmece düzenleyici, raf organizeri, kız ve erkek bebek pijamalarının, dijital baskılı halının yer aldığı Hakmar Katalog kitapçığı yukarıdadır.

Hakmar Mutfak Araç Gereçleri

Pratiko serisinin 2’li tenceresinin, karnıyarak ve derin tencerenin, bıçak setinin, 12 parça kahve fincan setinin, sarımsak ezicisinin ve halatlı metal saatlerin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır.

Hakmar Oyuncak Çeşitleri

Hakmar marketlerinden satın alabileceğiniz oyuncak çeşitleri, avokado yastık, at yastık ve hem çocuklar içinde hem de yetişkinler için olan güneş gözlüğü çeşitleri yukarıdaki katalogda yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024