Güncelleme Tarihi: 1 Kasım 2021 11:48 Kategori: Güncel, Katalog

Hakmar 4 Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Hakmar 4 Kasım 2021 kataloğu yayınlandı!

Hakmar 4 Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar mağazalarında 4 Kasım Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren Hakmar 4 Kasım 2021 kataloğu yayınlandı. Hakmar marketlerde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin görsellerinin yer aldığı kataloglar aşağıda yer almaktadır. Aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri Hakmar kataloglarını inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu ürünlerin sınırlı sayılarda mağazaya dağıtıldığını ve kısa süre içinde tükeneceğini unutmayınız.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Hakmar 4 Kasım 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 4 Kasım 2021 Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında mutfak araç gereçleri, çeşitli kıyafetler, terlik çeşitleri yer almaktadır.

Hakmar 4 Kasım 2021

Yukarıdaki katalogda yer alan çelik su ısıtıcı, tencere çeşitleri, tava çeşitleri,kek kalıbı, doğrayıcı, bıçak çeşitleri, iki katlı patates soğan kabı, derzmatik, fırça seti gibi aktüel ürünleri Hakmar marketlerinden satın alabilirsiniz.

Hakmar marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan bay astarlı mont, fermuarlı hırka, klasik erkek yelek, çocuk yelek, kışlık balıkçık yaka badi, tayt, triko yelek, erkek alt eşofman gibi çeşitli kıyafetleri aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca katalogdaki terlik çeşitlerini, bebe patik, lisanslı Elifin düşleri çocuk çorabını da Hakmar’dan satın alabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir