Hakmar 5 Ağustos 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 5 Ağustos 2021 aktüel ürünleri, ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgilerin yer aldığı katalog kitapçıkları yayınlandı. İşte ayrıntılar!

Hakmar 5 Ağustos 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, fiyatları ve taksitli fiyatlarıyla hakkında bilgi veren Hakmar 5 Ağustos 2021 katalogları paylaşıldı. Katalogda yer alan aktüel ürünler Hakmar marketlerine sınırlı sayılarda dağıtılacaktır. Bu ürünlerden herhangi birini satın alacağınız bir ürün varsa, o ürünün özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgilere paylaştığımız kataloglardan ulaşabilirsiniz.

Hakmar 5 Ağustos 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 5 Ağustos 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında vantilatör, buharlı kırışıklık giderici ütü, raket sinek öldürücü, çeşitli mutfak araç gereçler, çeşitli oyuncaklar, giysi ve ayakkabılar yer almaktadır.

Hakmar 5 Ağustos 2021

Hakmar marketlerinden satın  alabileceğiniz buharlı ütü, vantilatör, sürahi ve bardaklar hakkında bilgi veren kataloglar yukarıdadır.

Hakmar 5 Ağustos 2021 katalog

Hakmar marketlerinden Perşembe günü satın alabileceğiniz mutfak araç gereçlerinin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır.

Hakmar Aktüel Ürünleri

Çocuklarınızın keyifli ve eğlenceli vakitler geçirmelerine katkıda bulunacağınız oyuncakların yer aldığı Hakmar katalog yukarıdadır.

Hakmar marketlerin bu hafta Perşembe günü çeşitli kıyafetleri ve ayakkabıları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 25 June 2024