HONOR yeni akıllı telefonu HONOR V40’ı tanıttı

HONOR yeni akıllı telefonu HONOR V40’ı tanıttı

HONOR, bağımsız bir şirket olarak gerçekleştirdiği online “Sense the Future” (Geleceği Hisset) etkinliğinde yeni akıllı telefonu HONOR V40’ı tanıttı. Etkinlikte aynı zamanda HONOR’un 2021 yeni marka stratejisi de duyuruldu.

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, yeni marka stratejisini duyurduğu “Sense the Future” online etkinliğiyle şirketin yeni amiral gemisi olacak akıllı telefonu HONOR V40’ı tanıttı. Yüksek performansa ve üst düzey fotoğraf yeteneklerine sahip olan HONOR V40, tasarımı ve şıklığıyla da öne çıkıyor.

 HONOR’un en yeni akıllı telefonu V40, MediaTek Dimensity 1000+ SoC ile güçlenmiş bir donanıma sahip. 5G teknolojisiyle en yeni bağlantı standardıyla gelen HONOR V40, kavisli 6.72 inç’lik 2676×1236 çözünürlükte OLED ekranıyla net ve detaylı görsellik sağlıyor. Bu panelde toplamda 1 milyarın üzerinde renk sunabilen 10-bit (8+2-bit) teknolojisini de barındırıyor. DCI-P3 renk aralığını kapsayan telefon, profesyonel seviyede bir renk doğruluğu sunuyor. 120Hz tazeleme oranına sahip olan ve 300Hz dokunma tepkisi sağlayan ekranı, HDR10 desteğiyle de özellikle HDR videolarda muhteşem bir performans gösteriyor.

Duyulara hitap eden görünüm ve yüksek performans: HONOR V40

Fotoğraf tutkunları için de üst düzey özelliklere sahip olan HONOR V40, ana kamera sistemini 50MP’lik ve 1/1,56 inç boyutunda RYYB sensörüyle güçlendiriyor. Bu sayede muhteşem 4K çözünürlükte videolar çekerken, sıra dışı detaylı fotoğraflar ve büyüleyici düşük ışık özelliklerini de kullanıcılara sunuyor.

Şarj konusunda büyük avantajlar sunan V40, içerisinde bulunan 4000 mAh’lik bataryasıyla uzun kullanım süresi sağlarken, 66W’lık SuperCharge özelliğiyle sadece 15 dakikada yüzde 60, 35 dakikada ise tamamen şarj olabiliyor. Kablolardan bağımsız şekilde de şarj edilebilen yeni model 50W’lık kablosuz şarj özelliği sayesinde, 30 dakikada yüzde 50 güce ulaşabiliyor.

2021’de daha da ötesine

 Etkinlikte sahne alan HONOR CEO’su George Zhao, markanın hedefinin güvenilir, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler sunmak olduğunu belirterek, yeni marka sloganı olan “Go Beyond”u da tanıttı. Zhao HONOR’un yeni dönemi hakkında şunları söyledi: “Geçtiğimiz yedi yılda yanımızda olan sadık kullanıcılarımıza ve iş ortaklarımıza verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. Kullanıcılarımız bizim bir numaralı önceliğimiz. Bu yeni döneme başlarken, herkes için yeni ve akıllı bir dünya yaratma amacıyla daha ileriye ve ötesine gitmek için kendimizi adamış durumdayız.”

 

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

Bügün: 18 July 2024