Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2024 11:48 Kategori: Teknoloji

Huawei Desen Kilidi Kırma

Huawei Desen Kilidi Kırma

Huawei desen kilidi kırma yöntemleri diğer telefon modelleri kadar seçenek sunamıyor. Telefonunuza şifre koyup unutmuş iseniz fabrika ayarlarına geri dönmekten başka şansınız yok demektir. Başka hiçbir uygulama kullanamazsınız.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Öncelikle telefonunuzu kapatmanız gerekir. Fabrika ayarlarına dönmek açma kapatma tuşu ile ses açma kapatma tuşlarını aynı anda bastığını takdirde format işlemini başlatmış olursunuz.  Karşınıza bir ekran gelecektir. Gelen ekrandan wipe data-factory reset seçeneklerini işaretlemeniz gerekir. Daha sonra sistem yeniden yüklenecektir. Telefon aldığınızdaki kurumları yaptıktan sonra tekrara başlatınız. Telefonunuz açıldıktan sonra kilit sisteminizde sıfırlanmış olacaktır.

Diğer tüm android cihazların ekran kilitlerini kırma yöntemlerini öğrenmek için Android Desen Kilidi Kırma makalemize bir göz atmak isteyebilirsiniz!.

Resetleme Sırasında Dikkat Edilecek Durumlar

Huawei desen kilidi kırmaHuawei desen kilidi kırma yöntemlerinden biri olan telefon format yapacağınız zaman telefonunuz şarjda olması gerekir.  Format işlemi sırasında eğer telefonunuz kapanmış ise format işlemi iptal olacaktır. İşletim sistemi kurulamaz. Format sırasında şarjın en az yüzde 25 dolulukta olması gerekir. Aksi halde yükleme sırasında sistemsel hatalar verebilir. Telefonuz da resim, video ve önemli bilgileriniz var ise bu geri dönüşüm olmadan tamamen silinecektir. En etkili huawei ekran kilidi kırma yöntemi olarak bilinsede cep telefonu içerisinde önemli bilgileri olan kişilere önerilmemektedir.

Telefon sıfırlarken mutlaka imei ayarlarını doğru yapmanız gerekir. Yoksa ağ bağlantınız zor olacaktır. Ayrıca aramada yapamazsınız. Format sırasında seçenekleri dikkatli şekilde okumanız gerekir. Kurulumu yaparken kişisel bilgilerinizi doğru girmeniz önemlidir. Kişisel bilginiz doğru girmeniz verileri kurtarmanızı sağlayacaktır. Ekran kilit koyacaksanız unutmayacağınız bir kilit sistemi yapmanız gerekir.

Format İşlemi ile Ekran Kilidi Kırma Nasıl Yapılır?

Huawei ekran kilidi kırmaHuawei desen kilidi kırma, deseni bloke etmek için Huawei telefonlarda format atmak gerekir. Bu markaya sahip telefonlarda uygulama yardımıyla ya da sistem içerisinde kurtarmamız imkansızdır. Huawei telefonlarında format atılırken mutlaka telefonun uzun kapalı olduğuna emmin olun. Telefonunuzun şarjı yüzde yirmi beşin altında ise şarjda durarak format işlemine devam edin. Ses açma kapat tuşu ile açma kapatma tuşlarına ekran gelene kadar basmanız gerekir.

Karşınıza çıkan ekranda wipe data seçeneğine tıklamanız gerekir. Eğer bu seçenek yoksa reset, recovery seçeneklerinden birine de basabilirsiniz.  Daha sona hep ileri tuşuyla devam ediniz. En son ekranda ise robotla seçeneğine tıklayarak format işlemini yapınız. Sistem bilgilerini de doğru ayarladıktan sonra şifreniz kırılacaktır. Bu yöntem ile Huawei ekran kilidi kırma işlemi yapılmasına ek olarak son zamanlardaki yavaşlamalarda çözüme kavuşacaktır.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir