Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Huawei FreeBuds 4i Özellikleri ve Satış Fiyatı

Huawei FreeBuds 4i özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Huawei, gerçekleştirmiş olduğu bir lansmanda Huawei MateBook X Pro dizüstü bilgisayarının özellikleri hakkında açıklamalarda bulundu. X Pro, yüksek performans sunacak özellikleriyle ve şık tasarımıyla tüketicilerin oldukça ilgisini çekeceğe benziyor. Bu lansmanda ayrıca Huawei FreeBuds 4i kulaklığının özellikleri ve satış fiyatı hakkında da açıklamalar yapıldı.

Huawei FreeBuds 4i Özellikleri

Huawei FreeBuds 4i

Huawei markasının yeni kulaklığı, hem açık alanda hem de kapalı alanda 22 desibel seviyesine kadar aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Kulaklık tam anlamıyla şarj edildiğinde 200 güne kadar stand-by pis ömrü sunuyor. Kulaklık bir önceki modele göre daha küçük bir şarj kutusuna sahiptir. Bu sayede kulaklığı ve şarj kutusunu kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Kulaklığı %100 şarj ettiğinizde ortalama olarak 10 saat kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz ve 7 buçuk saat civarında sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca şarj kutusu sayesinde bu süreyi 22 saate civarına çıkarabilirsiniz. FreeBuds 4i kulaklığını 10 dakika şarj ettiğiniz takdirde yaklaşık olarak 4 saat kullanabilirsiniz. Bu kulaklığı Android ya da IOS işletim sistemlerine sahip olan cihazlarda da kullanabilirsiniz.

Huawei FreeBuds 4i Fiyatı

Huawei FreeBuds 4i Fiyatı 749 TL olarak belirlenmiştir. Huawei Online Mağaza’dan kulaklığı ön satıştan alabilirsiniz. Ön satıştan kulaklığı alırsanız Huawei Akıllı Tartı 3 ve Huawei Band 4 ürünlerini satın alırken aktif edebileceğiniz 150 TL değerinde indirim kuponuna da sahip olabilirisiniz.

İçindekiler

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı