Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2022 14:25 Kategori: Aktüel Öneriler

Yeni Sezon Mermer Masa Modelleri Evinize Çok Yakışacak

Yeni Sezon Mermer Masa Modelleri Evinize Çok Yakışacak

Mermer masa modelleri özellikle dekorasyonun en önemli ve vazgeçilmez parçalarından biridir. Farklı alanlarda farklı amaçlarla kullanılabilen masaların şıklığı ortamın da kalitesini ve havasını değiştirmektedir. Bunun bilincinde olan kişiler masa seçimi yaparken yeni sezon masa modellerine ve son yıllarda özellikle mermer masa modellerine yönelmektedir. Özgün tasarımlarla müşterilerin beğenisine sunulan mermer masalar hem sağlamlığı hem de şıklığı ile büyük beğeni topluyor.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Evlerde, ofislerde, iş yerlerinde en çok kullanılan mobilyaların başında hiç şüphesiz masalar gelmektedir. Tasarımın ön planda tutulduğu yaşam alanlarında ise o yaşam alanına uygun masa modelleri tercih edilmektedir. Yaşam alanına seçeceği model hakkında kararsız kalanlar için hazırladığımız bu yazıda birbirinden güzel ve özgün tasarıma sahip yeni sezon modelleri göreceksiniz.

Tasarım Harikası Yeni Sezon Mermer Masa Modelleri

Mermer masalar uzun yıllar çizilmeden kullanılabilme özellikleri nedeniyle en çok tercih edilen masa modelidir. Bir de farklı ve özgün tasarımlarla sunulan mermer masalar yaşam alanlarının vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Ayak bölümü farklı malzemelerden şekillerden üretilebildiğinden ürün çeşitliliği de mümkündür. Sizler için seçtiğimiz yeni sezon mermer zemine sahip masa modelleri şu şekildedir.

1- Bianco Carrara Mermer Masa Modeli

Yeni Sezon Mermer Masa Modelleri Evinize Çok Yakışacak

İtalya’nın Carrara kentinden çıkartılan bir mermer türü olan Bianco Carrara kendi özgü olarak gri renkte damarlı çizgilere sahiptir. Beyaz mermer taşları arasında popüler olan Bianco carrara mermerleri ile yapılan masalar özellikle iç mekan tasarımı için büyüleyici farklar oluşturmaktadır.

2- Alexander Black Mermer Masa Modeli

Yeni Sezon Mermer Masa Modelleri Evinize Çok Yakışacak

Siyaha aşık kişilerin evlerinde mutlaka görmek isteyeceği Alexander Black mermerinden üretilen ve kalın beyaz damarlara sahip bu mermer masalar bir tasarım harikasıdır. Özellikle siyah üzerindeki beyaz damar çizgiler bulundukları ortamda tüm dikkatleri üzerlerine çekmektedir. Sağlamlığı ile de ön plana çıkan bu masa modeli uzun yıllar kullanım için uygundur.

3- Grizio Mermer Masa Modeli

Yeni Sezon Mermer Masa Modelleri Evinize Çok Yakışacak

Sanatsal ve sofistike desenlere sahip Grizio mermer, uzun yıllardır tasarım ürünlerinin vazgeçilmezi olmuştur. Masalarla buluşan Grizio mermer ile yaşam alanlarınız renklenecek ve büyüleyici bir atmosfer oluşturacaktır. Yemek masası, toplantı masası veya çalışma masası olarak tercih edilebilir bir masa modelidir.

4- Rain Forest Brown Mermer Masa Modeli

Yeni Sezon Mermer Masa Modelleri Evinize Çok Yakışacak

Hindistan’ın renkli topraklarından çıkartılan Rain Forest Brown mermerleri egzotik bir altın kahverengine sahiptir. Tam bir renk cümbüşü olarak adlandırabileceğimiz bu mermerde kahverengi, yeşil ve altın sarısı bir arada müthiş bir desen oluşturmaktadır. Canlı damarlara sahip bu mermer ile yapılan masalar konumlandırıldığı alanlara Hindistan’ın egzotik havasını yansıtmaktadır. Tasarım masa sahibi olmak isterseniz bu masa modellerine mutlaka göz atmalısınız.

5- Bluetta Mermer Masa Modelleri

Yeni Sezon Mermer Masa Modelleri Evinize Çok Yakışacak

Evlerinizde ender bir renge ve tasarıma sahip masa istiyorsanız seçiminizi Bluetta mermerinden yapılmış masalardan yana yapmalısınız. Bluetta mermerleri doğada ender bulunan mavi taştan esinlenerek üretilmektedir. Bu mermer ile yapılan masalar kendine özgü renkleri ve tasarımları ile eşsiz bir görüntü oluşturmaktadır. Özgün bir tasarım masa isteyenler için isabetli bir seçim olacaktır.

Mermer Masa Fiyatları Nelerdir?

Misafirlerini şık ve tasarım sahibi masalarda ağırlamak isteyenlerin genel olarak tercihi mermer masalar olmaktadır. Çünkü doğal taşlarla üretilen bu masalar göz alıcı damarlara ve renklere sahiptirler. Kusursuz işçiliklerle de göz alıcı modellerle üretilen mermer masalar hem evlerde hem de ofislerde zarafeti yansıtmaktadır. Tabi bu denli zarafet ve tasarım da belirli maliyetleri beraberinde getirmektedir.

Mermer masa fiyatları tercihlere göre değişiklik göstermektedir. Seçilen mermerin türü, masanın boyutu, kişiye özel tasarımlar, masada kullanılacak olan ayak takımının malzemesi ve işçilik gibi kalemler mermer masaların fiyatlarının etkilemektedir. Ayrıca masanın türü de fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Yemek masası, çalışma masası veya toplantı masası türlerine göre farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır.

Yeni Sezon Mermer Masa Modelleri Evinize Çok Yakışacak

Sizler için en uygun fiyatlarla en göz alıcı tasarımları sunan Vogo Design tüm isteklerinize cevap verebilecek çeşitliliğe sahiptir. Hayalinizdeki mermer masalara sahip olmak için vogodesign.com ziyaret edebilir ve iletişim bilgilerinden yetkili kişilere ulaşabilirsiniz. İsteklerinize göre farklı mermer modelleri ile tasarlanmış masaları sizler için en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Vogo Design da çeşitli tarzlara hitap eden, farklı bakış açısıyla üretilmiş, zevke ve ihtiyaca yönelik çeşitli birçok tasarım masayı inceleyebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda göz alıcı değişimler yapmanıza yardımcı olacak birbirinden kaliteli yeni sezon mermer masa modelleri sizleri bekliyor.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir