İbrahim Murat Gündüz, Ilgın Deniz Ayan  ile Üniversiteler Arası Türkiye Boks Şampiyonası Katılacak

İbrahim Murat Gündüz, Ilgın Deniz Ayan  ile Üniversiteler Arası Türkiye Boks Şampiyonası Katılacak

Tanınmış girişimci İbrahim Murat Gündüz, boks ve kickboks camiasında oldukça sevilen bir kişilik. Son günlerde de boks ve kickboks ile arasında ki ilgi ve kendi sporcularının aldığı önemli başarılar İbrahim Murat Gündüz’ün tanınmasını daha da arttırıyor

Sporsever iş adamı Gündüz, kızım diye hitap ettiği sporcusu Ilgın Deniz Ayan ile üniversiteler arası boks turnuvasına katılacak.

Sporseverler tarafından ilgi ile beklenen bu turnuva da birçok amatör boksör ringe çıkacak. Bu boksörler arasında ise İbrahim Murat Gündüz’ün kızı gibi sevdiği Milli sporcu Ilgın Deniz Ayan da yer alacak. 57 kg kategorisinde mücadele edecek Milli sporcu’dan İbrahim Murat Gündüz büyük başarılar bekliyor.

İbrahim Murat Gündüz,

“Sporcum fiziksel olarak formda ve gün geçtikçe performansı daha da iyiye gidiyor. Türkiye şampiyonasında kendisinden birincilik bekliyorum ve sporcumun  birinci olacağına inancım tam. Bu turnuvada mücadele edecek olan tüm sporculara başarılar dilerim, dostluk çerçevesinde müsabakaların tamamlanmasını temenni ederim”

diyerek tüm sporculara başarılar diledi.

Kastamonu da düzenlenecek olan turnuvada birçok kategori de sporcu mücadele edecek. İbrahim Murat Gündüz,

“Kızlarımızın başarılı olmasını çok arzu ediyorum. Türk bayrağının Dünyanın her yerinde dalgalanmasını gerçekten çok istiyorum. Bu hem benim için hem Ülkemiz için gerçekten büyük bir onur ve gurur” şeklinde ifadeler de bulundu.

Bir yanıt yazın

Bügün: 12 July 2024