İstanbul İçi İkinci El Çamaşır Makinesi Alım Hizmeti

İstanbul İçi İkinci El Çamaşır Makinesi Alım Hizmeti

İkinci el çamaşır makinesi alım hizmetini 2001 yılından beri sürdürmekteyiz sizde ikinci el beyaz eşya satmak ve almak için bizi arayabilirsiniz. İstanbul’da faaliyette olan işletmemiz size iyi bir hizmet sunabilmek için İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında tüm çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

2. El Çamaşır Makinesi Alım Mağazamızın  Satın Aldığı Markalar Nelerdir?

Çamaşır makinelerine baktığımızda bu alanda hizmet veren bir çok markaların faaliyette olduğunu gözlemleyebiliyoruz ve bizim ikinci el alım yaptığımız ve ürünlerine güvendiğimiz markalar Bosch, Vestel, Regal, Siemens, Profilo, Arçelik, Beko, Teka, Franke ve benzeri diğer markaları da satın alıp satmaktayız.

Öncelliğimiz ürünün kaç yıllık ve kullanım durumunu öğrenmek daha sonrasında arıza olup olmadığını ve satma nedenini öğrenerek, ürünü bir kaç test aşamasına alarak adresten satın almaktayız.

İkinci El Çamaşır Makinelerinde Satışı Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Makinenin temizlik durumu, kg kapasitesi, devir hızı, dijital ekran özelliği, Enerji serisi ve arıza durumunun olup olmaması satışı etkileyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Bizler Test Aşamasını Nasıl Sağlıyoruz Ürünü Satın Almadan Önce?

ikinci el çamaşır makinesi alımı

Önce müşterimizin evine gelen uzman expertizimiz ürünü sıkmaya alır böylelikle kazanda sorun var mı, yok mu net anlamış olur. Ardından su alıp yıkama işlemini tamamlıyor mu anlar ve paslanma, çürüme gibi durum yoksa ürünü adresinizden anlaştığımız fiyata satın alır.

İstanbul’un Avrupa Yakası Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Semtler Neresidir?

Beşiktaş,  Sarıyer,  Zeytinburnu, Kağıthane, Beşiktaş, Fatih, Bakırköy, Esenler, Avcılar, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Sultangazi, Beyoğlu böyle 2 el çamaşır makinesi  alan yerler olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un Anadolu Yakası Bölgesinde Faaliyette Olduğumuz Semtleri

Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Sancaktepe, Samandıra, Beykoz, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Sultanbeyli Saftiriğin de ikinci el çamaşır makinesi alanlar olarak faaliyetimizi sürdürmeye devam ediyoruz 2001 yılından beri.

Kocaeli’nin bazı bölgelerine hizmet vermekteyiz Gebze Darıca Çayırova takdirinde faaliyetimizi sürdürmeye ve Bize daha iyi bir hizmet sunabilmek için hizmet alanımızı büyütmeye çalışmaktayız.

Sayın müşterilerimiz daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://ikincielbeyazesya.istanbul/arizali-camasir-makinesi-alanlar/

Bir yanıt yazın