Güncelleme Tarihi: 2 Ağustos 2022 15:14 Kategori: Yaşam

Kastamonu Pastırması Kahvaltılık Ürünler Diyarında

Kastamonu Pastırması Kahvaltılık Ürünler Diyarında

Kahvaltılık ürünler denince akla ilk gelen Pastırmacı Fatih benzersiz bir hizmet sunuyor. Temellerini 1923 senesinde atan firma kuşaklar boyu hizmet vermektedir.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Kastamonu pastırması Türkiye’nin en meşhur lezzetlerinden biri olarak varlığını sürdürüyor. Mehmet Kazım Karaosmanoğlu önderliğinde kurulan pastırmacı geleneksel bir lezzetin temsilcisi niteliğinde… Her geçen gün daha çok kişiye ulaşan ürünleri siz de deneyebilirsiniz.

Ünü Dünyaya Yayılan Kastamonu Pastırması

Dünyaca ünlü bir pastırma yemek için doğru adrestesiniz. Kastamonu ilinden birçok yere teslimatı yapılan ürünler kahvaltılarınıza renk katmaktadır. Kahvaltılarınızda ve ikram etmek istediğiniz zamanlarda pastırmaları yanı başınızda bulabilirsiniz.

Kastamonu Pastırması Özelliği

Kastamonu Pastırması Kahvaltılık Ürünler Diyarında

Doğal yollardan üretilen Kastamonu pastırması, tadı ve kokusuyla ekstra bir damak tadı sağlamaktadır. Pastırmanın ince ve keskin tadını damağınızda hissederken yeniden tüketme ihtiyacı hissedeceksiniz. Böylelikle kolayca hazmedilen pastırma sayesinde herhangi bir kimyasal madde olmaksızın ürün tüketmiş olursunuz.

Lider Sucuk Üreticisi

Kastamonu’nun lider sucuk üreticisinde yalnızca pastırma değil farklı onlarca kahvaltılık ürünü bir arada bulabilirsiniz. Yenilikçi bakış açısıyla tadından ödün vermeyen Pastırmacı Fatih, her üründe farkını ortaya koymaktadır.

Baharat ve et lezzeti yönünden Kastamonu sucuğu tüketenler ise bu lezzeti unutmak istememekte. Geleneksel kahvaltı lezzetlerinden olan sucuğun en güzel hâllerini sofralarınızda bulabilirsiniz.

İleri Teknoloji Üretim Faaliyetleri

Sağlıklı ve güvenilir bir kahvaltı geleneğini sürdüren Pastırmacı Fatih, insan sağlığını merkeze koyarak hizmet veriyor. Kastamonu geleneksel ürünlerini en iyi şekilde tanıtan firmamız yerli yabancı tüm herkesi kapsıyor. Yenilenen üretim tesisi belirli aralıklarla kapasitesini genişletmekte ve her sene daha güzel bir hizmet sunmaktadır.

Kastamonu Pastırması Kahvaltılık Ürünler Diyarında

Geleneksel Kavurma Lezzeti

Pastırmacı Fatih kendine has bir kavurma sunuyor. Özel lezzetleri arayanlar için kavurmanın tüm çeşitleri tek bir platformda bulunabilir. Keyifle tüketeceğiniz kavurmaları kahvaltıda veya öğle akşam yemeklerinizde salata ve tahıllarla birlikte tüketebilirsiniz. Kavurma tek başına bile yüksek besin kaynağı olarak sofralarınızda yer alacaktır.

Yüksek protein kaynağı kırmızı et arayanlar için kavurma taleplerinizi anında oluşturabilirsiniz. Kavurma tüketirken aklınızda soru kalmadan ideal bir sonuca doğru gidersiniz. Tadı damakta kalan kavurma ve diğer ürünler sizi bekliyor olacak… Doyurucu bir kıvamı olan Kastamonu kavurması talepleri için birkaç adımda işlem yapabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir