Kıvanç Tatlıtuğ’un Oğlunun Adı 5 Milyon Dolara Satışa Çıktı!

Kıvanç Tatlıtuğ’un Oğlunun Adı 5 Milyon Dolara Satışa Çıktı!

Türkiye’nin en büyük SEO Facebook grubu olan SEO Analiz grubunda Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlunun ismi 5 milyon dolara satışa çıkarıldı. Görenleri şaşkına çeviren satış ilanı gündeme bomba gibi düşerken ilanın uçuk fiyatı grup üyeleri tarafından da tartışma konusu oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Oğlunun Adı 5 Milyon Dolara Satışa Çıktı!

Türkiye’nin en çok konuşulan çiftlerinden birisi olan Tatlıtuğ çiftinin henüz 1 aylık olan oğulları magazin dünyasının en popüler gündemleri arasında yer alıyor. Kurt Efe Tatlıtuğ ismini verdikleri oğullarının isminin satışa çıkarılması ise web dünyasının şuan ki en popüler konusu olarak ön plana çıkıyor.

Kurt Tatlıtuğ İsmi İçin 5 Milyon İsteniyor

Ünlü isimlerin ve markaların domainleri yani alan adları internet dünyasında yüksek değerlere ulaşabiliyor. Normal bir alan adını 10 dolara alabilirken ünlü marka veya isimlerin alan adları 100-1000-10000 dolara hatta daha fazlasına çıkabiliyor.

 

İşte bu alan adlarından birisi olan kurttatlıtug.com Türkiye’nin en büyük SEO grubu olan SEO Analiz Facebook grubunda 5 milyon dolar ile satışa sunuldu. Yatırım amaçlı olarak değerlendirilebileceği ifade edilen alan adının yanında hediye olarak ise baykemal.com alan adının verileceği ilan edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Oğlunun Adı 5 Milyon Dolara Satışa Çıktı!

SEO Analiz grubunda;

  • Ayhan Karaman
  • Kürşat Sualp
  • Vagonsoft
  • Hamza Erol
  • Ve Seçkin Talanöz gibi SEO ve SEO hizmeti konusunda marka olmuş isimler bulunuyor.
  • Ayrıca makaleyaz.net , aktuel.net ve yorumlakazan.net  gibi web site sahiplerinin de yer aldığı grupta birçok SEO ve web site işleri ile ilgilenen uzman kişiler yer alıyor.

Türkiye çapında uzmanların yer aldığı grupta 5 milyon dolara satışa sunulan kurttatlıtug.com ilanı grup üyeleri tarafından tartışıldı. Kimi grup üyeleri ise ilanla ilgili esprili paylaşımlarda bulundu. İlanda alan adı için 5 milyon istenildiği fakat görselde 5 milyar olarak görüldüğü ise dikkatlerden kaçmadı.

Kurttatlıtug.com Satışta

Tatlıtuğ çiftinin henüz 1 aylık oğulları Kurt Efe Tatlıtuğ’un adını taşıyan alan adını elinde bulunduran alan adı sahibi bu ismi 5 milyon dolara satışa çıkardı. Alan adını garanti yatırım olarak nitelendiren alan adı sahibi Göltürkbükü ve Alaçatı sınırları içerisinde bulunan bir villa ile de alan adını takas edebileceğini belirtti.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Oğlunun Adı 5 Milyon Dolara Satışa Çıktı!

Ayrıca kurttatlıtug.com alan adını alan kişiye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenişi olan “Bay Kemal” de hediye olarak verilecek. kurttatlıtug.com alan adı ile hediye edilecek olan baykemal.com web site ismi yeni sahibini bekliyor.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 June 2024