Güncelleme Tarihi: 7 Aralık 2023 16:48 Kategori: Güncel

Kolpaçino 4 4’lük film ekibi Marna Restaurant açılışında bir araya geldiler

Kolpaçino 4 4’lük film ekibi Marna Restaurant açılışında bir araya geldiler

“Yeşilköy’deki Marna restoranının açılışı için önceki akşam bir araya gelen Şafak Sezer, ‘Kolpaçino 4 4’lük’ filminin kadrosuyla birlikte keyifli bir gece yaşadı. Galatasaray ve milli takımın eski kaptanı Bülent Korkmaz ile oyuncu Mustafa Üstündağ da açılışta yer aldı.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Restoranın kurdelesini keserek açılışı gerçekleştiren Şafak Sezer ve ekibi, 12 Ocak’ta vizyona girecekleri filmle ilgili konuşmalar yaptı. Sezer, Türk mutfağının dünya çapında başarılı olduğunu belirterek, restoranın da bu başarıyı yansıttığını ifade etti. Film ekibinin hepsi bir arada olduklarını ve 12 Ocak’ta sadece sinemalarda gösterime gireceklerini vurguladı. Filmde tanınmış sanatçıların yer aldığını ve uzun süre sinemalarda olacağını dile getirdi.

Son zamanlarda yapımcıların dijital platformlara yönelmesine atıfta bulunan Sezer, beyaz perdeyle olan ilişkilerini vurgulayarak, sinemanın önemine dikkat çekti. Arkadaşı Kubilay Penbeklioğlu’nun beyaz perde ile ilgili sözleri üzerine Sezer, seyircinin ilgisizliğinin kendilerini rezil edebileceğini espriyle dile getirerek herkesi güldürdü.

Usta şefler Ayvaz Akbacak ve Mehmet Buçter’in sunumuyla, ekip keyifli bir gece geçirdi

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir