Macrocenter Kasım 2021 Kataloğu

Macrocenter marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Macrocenter Kasım 2021 Kataloğu yayınlandı. İşte ayrıntılar!

Macrocenter Kasım 2021 Kataloğu

Macrocenter marketlerinde Kasım ayı boyunca aktüel ürün olarak satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Macrocenter Kasım 2021 kataloğu paylaşıldı. Macrocenter kataloğu içerisinde hem aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler yer almaktadır. Bu kataloglarda yer alan aktüel ürünleri kullanarak yapabileceğiniz yemeklerin tarifleri de kataloglarda paylaşılmıştır. Bu şekilde lezzetli yemekler yaparak ailenizle birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Macrocenter Kasım 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Macrocenter Kasım 2021

Macrocenter Kasım 2021 kataloğunda birçok farklı gıda çeşidi ve içecekler yer almaktadır. Bu kataloglar aşağıda sıralanmıştır.

Yukarıdaki katalogda yer alan Wasa Sandwich, Gran Bon Bruschette, Talia kavrulmuş nohut, mikso Veggy Cips, Khes Chip’s, meyve suyu çeşitleri gibi ürünleri Macrocenter mağazalarından Kasım ayı boyunca satın alabilirsiniz.

Parmesanlı Kremalı Patates tarifinde kullanabileceğiniz aktüel ürünlerin yer aldığı, turşu çeşitlerinin, jambon, patates salatası, sosis gibi ürünler hakkında da bilgi veren katalog yukarıdadır.

Mantar, krema, et suyu, dana bonfile, peynir çeşitleri, hamburger ekmeği ve birçok farklı et çeşidinin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Meyve, sebze ve bitki çayları hakkında bilgi veren Macrocenter kataloğu yukarıda yer almaktadır.

Kahve çeşitleri ve birçok farklı atıştırmalık hakkında bili veren katalog yukarıdadır.

Macrocenter mağazalarından satın alabileceğiniz kuruyemiş çeşitleri hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024