Metro Türkiye’den 30. yıla özel büyük hediye kampanyası

Metro Türkiye’den 30. yıla özel büyük hediye kampanyası

Metro Türkiye, hazırladığı kampanya ile pandemiye karşı alınan yeni önlemler sebebiyle paket servise geçen restoran müşterilerine de destek oluyor. Kampanyaya kayıt olan tüm müşteriler KDV hariç ikinci 300TL alışverişlerinde paket servisler de dâhil olmak üzere restoranlarda 50 TL’lik hediye çeki kazanma fırsatı yakalayacak. Restoranlar ise kullanılan bu çeklerle Metro mağazalarında indirimli şekilde alışveriş yapabilecek. Böylece kampanya ile herkesin birbirine destek olması sağlanacak.

1990 yılından bu yana müşterilerine güvenilir bir alışveriş deneyimi sunma amacıyla çalışmalarına devam eden Metro Türkiye, 30. kuruluş yıl dönümüne özel olarak müşterilerine BMW 320İ First Edition Sport Line 2020 model otomobil ve birçok hediye kazanma şansı sunduğu bir çekiliş kampanyası başlattı.

19 Kasım 2020 – 6 Ocak 2021 tarihleri arasında Metro Türkiye’nin ülkemizdeki 37 mağazasında geçerli olacak kampanya kapsamında tek seferde KDV hariç 300 TL ve katları tutarında (her 300 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan tüm Metro Kart sahibi müşteriler, çekilişe katılma hakkı kazanacak. 13 Ocak 2021 tarihinde talihlilerin belirleneceği kampanyada yapılacak çekilişle verilecek hediyeler ise şu şekilde:

1 adet BMW 320İ First Edition Sport Line 2020 model otomobil

70 adet iPhone 11 64 GB (hat ve kart hariç)

70 adet LG 55UN71006LB 55” 140 Ekran 4K UHD Smart TV

Metro Türkiye 30. yılını restoranlara verdiği destekle kutlamaya devam ediyor

Metro Türkiye hem tüketicilere hem de restoran müşterilerine özel bir çek kampanyası da düzenliyor. Tüm Metro Türkiye müşterileri kampanyaya kayıt olduktan sonra yapacakları ikinci KDV hariç 300 TL’lik alışverişlerinde, tek sefer olacak şekilde 50 TL’lik çek kazanıyor. Tüm müşteriler bu çeklerini 15 Şubat 2021 tarihine kadar www.metroisinmutfaginda.com sitesinde yayınlanan listede yer alan 23 farklı ildeki 400’e yakın restoranda paket servis ve gel-al hizmeti de dâhil olacak şekilde kullanabiliyor. Web sitesinde yer almayan profesyonel müşteriler de yine listedeki restoranlarda ya da Metro mağazalarında bu çekleri kullanabilecek.

Ayrıca müşteriler kampanya ile kazandığı 50 TL’lik çeki web sitesinde yer alan restoranlarda harcadıklarında restoran sahipleri de aynı değerde hediye çeki kazanmış sayılıyor ve çekleri Metro Türkiye mağazalarında yapacakları alışverişlerde kullanabiliyor. Metro Türkiye bu çek kampanyası sayesinde alınan son önlemlerle paket servise geçen işletmelerin işlerine devam etmelerine katkıda bulunmaya devam edecek.

“Müşterilerimize destek olmak için bu kampanyayı hayata geçirdik”

Kampanyayla ilgili açıklamada bulunan Metro Türkiye CEO’su Sinem Türüng, “Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığımız 1990 yılından bu yana tüketiciler için güvenilir alışverişin adresi olmak için çalışıyoruz. Kovid-19 nedeniyle tüm dünya olarak zorlu bir dönemden geçerken müşterilerimiz için birçok proje ve uygulamaya imza attık. Pandemiye karşı alınan yeni önlemler sebebiyle paket servise geçen restoran müşterilerimizin yanında olmak üzere hediye kampanyamıza onları da dahil ettiğimiz farklı bir kurgu da ekledik. 30. yılımızı hem tüm müşterilerimize farklı hediye seçenekleri sunarak hem de bu kampanyayı restoranlarda da alışveriş yapılabilecek şekilde tasarlayarak herkesin birbirine destek olabileceği bir şekilde kutlamak istedik.” dedi.

Hem profesyoneller hem tüketiciler kolaylıkla Metro Kart sahibi olabiliyor

Müşterilerin kazandıkları çekiliş hakkından faydalanabilmeleri için www.metroisinmutfaginda.com sitesinde yer alan kampanya katılım formunu bir kereye mahsus olmak üzere doldurmaları gerekiyor. Metro Kart sahibi olmayan müşteriler ise yine KDV hariç 300 TL ve üzeri tutarındaki alışverişleri sonrasında kart çıkararak, yaptıkları alışverişleri ile kampanyaya kayıt olabilecekler. Bireysel müşteriler Metro mağazaları girişinde bulunan kiosktan, mağazaların müşteri girişlerindeki danışma alanından, Metro Türkiye mobil uygulamasından, www.metro-tr.com adresinden ve 444 50 40 çağrı merkezini arayarak da kayıt olabilirler. Profesyonel müşteriler ise müşteri girişlerindeki danışmadan, web sitesi ve Metro Türkiye mobile uygulaması üzerinden ticari kart çıkarabilirler.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

Bügün: 19 June 2024